Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szeretne dec 24-én...

A párom szeretne dec 24-én átmenni a volt feleségéhez és a gyerekükhöz. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, nagyon meglepett ezzel. Vannak közös programok, néha én is elmegyek velük. De karácsonykor nem mehetek.


Az én szüleim vidéken élnek, oda 26-án megyünk, a párom szüleihez 25-én. A 24 lenne a miénk, de így órákat itthon leszek egyedül.


2013. nov. 17. 15:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem normális, nem az anyához megy, hanem a gyerekhez. Ennek ellenére ez a kérdés is megerősített abban, hogy nem kezdenék kisgyerekes elvált férfival. Csak a baj van velük.
2013. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
39%
43%-os csak nem te vagy a nej? :D
2013. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
47%
Az is egy opció,ha veletek tölt délután pár órát a gyerek estig,majd az apja hazaviszi,de az sem kifogásolható,ha ő megy pár órára a gyerekhez.Gondolom,ha erősebb lesz a kötelék közetek,és hosszabb ideje lesztek együtt,már téged is visz,vagy majd elhozza a gyereket.Most viszont ha úgy dönt,ő megy egyedül pár órára,azt nem sérelmezheted,inkább foglald el magad valamivel.A gyerek szemével nézd a dolgokat,gondolj bele a helyzetébe kicsit.Viszont ha ez nem megy,tényleg nem kellett volna inkább elvált férfival kezdened.
2013. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk úgy van elosztva, hogy egyik évben mind a 3 nap ( dec 24-25-26) anyánál, másik évben apánál így nincs harag senkinél.
2013. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 zgyzgy ***** válasza:
41%

Én tavaly voltam a lányomnál 24-én anyámmal együtt.

Ott volt az új férj, a két közös gyerekük, a férj ex felesége és az ő két közös gyerekük is.

Nem kell túl komolyan venni, olyan, mint egy francia vígjáték.

2013. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk a férjem be sem mehet a gyermekei otthonába. Csak a kapuhoz mehet oda, mert az a ház az új pasié. Nálunk is van közös gyerek, de az első kettőről sem feledkezünk meg! Mi is úgy csináljuk, hogy minden évben cserélünk. A három ünnepnap egyszer anyáékkal , másik évben apáékkal. Így a legjobb.
2013. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
51%
GYerek szemszögéből nézve: A gyereket össze is zavarhatja, az , hogy egész évben külön vannak anya és apa, most meg kedvesek és illedelmesek egymással. Elindulhat a gyerek érzelmei között a reménykedés, hogy hátha kibékülnek anyáék. Elkezd kombinálni és akkor lehet többet ártottak mint használtak a közös ünnepléssel. Ismerősi körömben volt ilyen.
2013. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
67%
Pár órára szerintem ebédre nyugodtan lehet. Sem az új barátnő nem hal abba bele, hogy esetleg pár óráig egyedül főz otthon meg díszíti a fát, vagy csak olvasgat, és a gyerek sem fog lelkibetegséget kapni azért, mert nem kifejezetten este jött hozzá az apukája - hacsak anyuci nem uszítja őket.
2013. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
50%
62 Nem én vagyok a nej:DD
2013. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
48%

Kedves Kerdezo!

Piszkosul ONZO vagy! A 3 napos unnepbol 2-t EGYUTT fogtok tolteni a szuloknel! Es meg a 3. napot is magadnak akarod!

Mar elnezest de gondolom a szuloknel sem lesztek ott reggeltol estig... de ha megis akkor ha masnem ejjel kettesben tudtok lenni.

Sztem egy par ora igazan jar a gyereknek is!

Megertenem a nyigasod ha a 3 napbol 1et se szanna ratok a parod de nem errol van szo...! Ha a te gyerekedrol lenne szo vagy te lennel a gyerek akkor hogyan velekednel???

2013. nov. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!