Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szeretne dec 24-én...

A párom szeretne dec 24-én átmenni a volt feleségéhez és a gyerekükhöz. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, nagyon meglepett ezzel. Vannak közös programok, néha én is elmegyek velük. De karácsonykor nem mehetek.


Az én szüleim vidéken élnek, oda 26-án megyünk, a párom szüleihez 25-én. A 24 lenne a miénk, de így órákat itthon leszek egyedül.


2013. nov. 17. 15:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
67%
Nekem sem kéne elvált, gyerekes pasi, mert én nem bírnám, hogy vannak mástól gyermekei, van valaki aki fontos neki és nem én vagyok, nem hozzám/hozzánk tartozik. Ezért sem kezdtem ilyen emberekkel, de a kérdező gondolom már az elején tudta, hogy van gyereke, így is belevágott, tehát egy szava sem lehet, hogy foglalkozik a gyerekeivel. Nagyon jól teszi, milyen férfi az, aki vállal valakivel gyereket aztán váláskor eldobja? Nagyon helyes, hogy a karácsonyt velük tölti. Kérdező szokj hozzá, hogy ez mindig is így lesz, vagy ha nem tudsz, akkor ne kezdj több elvált férfival. Mert az a normális, hogy a gyereke az első.
2013. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
92%
abba sem menne bele az anya,hogy este max 6ig nálatok lenne a gyerek aztán meg hazavinnétek? és akkor mindenki jól járna szerintem. senki sem maradna egyedül szenteste
2013. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
64%

Akkor az új pasi anyának az oké,de az új nő apának az nem oké!Az új pasit figyelembe vesszük az új nőt nem?

És ha van új pasi akkor a gyereknek már nem kell az apa karácsonykor?Vagyis akkor már mehet?Áhhh nem vagytok ti egyszerűek komolyan!

2013. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
65%

A gyerek ÖRÖKRE összefogja őket kötni, ha ezt nem bírod elviselni akkor nem kellett volna egy ilyen férfival kezdened!

És igen, normális dolog! Gondolom nem napi szinten látja a gyerekét, egyértelmű, hogy hiányzik neki és a gyereknek is az apja!

Max annyit tehetsz, hogy megkéred a párod, hogy délután menjen csak, hogy addig együtt tudjatok lenni, de amúgy is együtt lesztek 25-26 is, nem tudom mit rinyálsz!


Csak gondolj bele, csak egy kicsit, ha te lennél a volt feleség nem örülnél neki, hogy jön az apja a gyerekhez? És ehhez semmi köze, hogy 13 vagy 10 éves!

2013. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
65%
Én is pont ezt mondtam mint a 32-es válaszoló azt úgy le lettem pontozva mint az atom! :-)
2013. nov. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
86%
lehet hogy én gondolkodok rosszul,DE: azt én is elvárnám,hogy a gyerekkel foglalkozzon karácsonykor,de nem várnám el vogy velem karácsonyozzon-azaz: engem nem zavarna,ha elvinné 24-én,-és este hozná vissza. sőt még jól is jönne,hogy addig nyugodtan tudok készülődni,dísziteni,stb..
2013. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
60%

Micsoda sok önző bestia:-)))


Teljesen normális ha az apuka átugrik a 13éves gyerekéhet 2-3 órára.


A vér szerinti kötelék erősebb a műkörmöknél.

2013. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
61%

31: Én is meg voltam róla győződve, hogy pl. nálam idősebb fiú sose tetszene, vagy pl. akinek gyereke van, nem szexi, és számos más vélelem, és ezek csak addig tartottak, amíg az élet rá nem cáfolt, értsd, amíg bele nem szerettem olyanba, akinek van gyereke, stb.:)

Nem tudhatod, 40, 50, 80 évesen mit hoz az élet Neked.

2013. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
60%
#31es vagyok, gyakorlatilag ugyanazt írtam le mint a #34-es, miért lettünk mi lepontozva? Nem ésszerű az, hogy ha nem bírja valaki elviselni, hogy foglalkozik egy elvált férfi a gyerekével, akkor ne kezdjen ilyen férfiakkal?
2013. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
65%

36-os

Ez a normális gondolkodás szerintem!

2013. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!