Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális? Vagy...

Szerintetek ez normális? Vagy csak én vagyok a nem normális. Mi a véleményetek? és mit tanácsolnátok? 15/L

Figyelt kérdés
12 éves koromban elváltak a szüleim...eddig mi a dunántúlon laktunk...és amikor elváltak a szüleim akkor anyu az alföldön találta meg az igazit és vele mentem...azóta már 15 éves vagyok...és nem tetszett ott az Alföldön...más volt MINDEN...itt meg azért itt van mindenkim...és most a nyáron haza költöztem....na igen ám, csak most jönnek a problémák.Hát apumnak is van barátnője...eleinte nagyon aranyos volt...és még 1 éve sem voltak együtt és olyan felelőtlenek voltak h a nő teherbe esett....van 1 éves gyerekük, és apu egyáltalán nem foglalkozik velem....azt sem kérdezi meg, hogy mit iszok vagy eszek egész nap....mindenről magamnak kell gondoskodnom...a ruhához én kell megvennem az öblítőt meg a mosószert..meg vízlágyító...tisztasági szerek..ruhák stb...mindent magamnak kell előállítsak a semmiből....szoktak segíteni a nagyszülők és anyu is...de hogy képzeli ezt apám??? a másik gyereknek mindene megvan....a nyakamat merem rátenni, hogy havi 200 ezer ft-ot biztos elköltenek rá...jól tanulok...jó lány vagyok...és mindig én húzom a rövidebbet :(( az a nő rendesen irányítja aput és ki nem állhat engem....akk itthon semmit nem csinál..egész nap nézi a gyerekkel a mesét....én meg legyek el egyik napról a másikra...úgy hogy napi 7-8 órát iskolában vagyok...Borzalmas egy nő...tényleg elegem van és tanácstalan vagyok :// Mit tehetnék?
2013. nov. 8. 16:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt ki hagytam, hogy...fhuuu eszméletlenül idegesít ez a dolog...de folyamatosan be járkál a szobámba és kutakodik....mindent felkutat....akkor a szobámból kiviszi a cuccaimat a fürdőszobába...meg ilyenek...és akkor ne idegeskedjek??://
2013. nov. 8. 16:44
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Mivel te választottad ezt az életet,így sajnos viselned kell a következményeit is.
2013. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jahj, de egy szőrös szívű ember lehetsz te :) Lefogadom te is gyerek ésszel gondolkodsz :)
2013. nov. 8. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Vagy visszamégy anyádhoz, vagy maradsz, ahol vagy és elfogadod azt, amit választottál.

(Mellesleg ahhoz semmi közöd, hogy apádnak meg a barátnöjének mennyi idö után legyen gyereke. Egyáltalán nem biztos, hogy felelötlenség, lehet, hogy éppen így tervezték - de ez az ö dolguk, neked semmi beleszólásod.)


Egy kis gyerekkel meg sokat KELL foglalkozni, ez a normális. Attól, hogy te éretlen vagy és féltékenykedsz, még nincs igazad. A nö helyében én sem örülnék, hogy ott vagy és csinálod a stresszt.

2013. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Mégis miért felelőtlen,mert felnőtt emberként gyerekük lett??Ha 15 évesen olyan nagynak érezted magad,hogy elköltöztél anyukádtól hát viseld a következményeket,ez nem így működik,hogy itt nem tetszik megyek oda,ha ott nem tetszik visszajövök.Beszéljél apukáddal,mellesleg 15 évesen semmi bajod nem lesz abból ha mosol,főzöl és takarítasz persze úgy gondolom,hogy nem ,mint cseléd,hanem besegítesz.Ilyen esetekben érdekelne a másik fél is,mert egy kamasz általában mindenkire haragszik és mindenkit hibásnak tart csak magát nem.nem hiszem el,hogy nincs mit enned és nem kapsz otthon pénzt.
2013. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne mondjátok már, hogy normális, hogy 15 évesen magának kell előteremtenie még a vízlágyítót is.. Főleg úgy, hogy apuka élettársa gondolom otthon van, hisz hol máshol lenne egy 1 éves gyerekkel. Lenne ideje főzni, takarítani, hogy a kérdező csak besegítsen, ne ő vigye a hátán az egész háztartást.

Az más kérdés, hogy az-e a baj, hogy otthon csak víz és tea van, a kérdező meg kólát szeretne, és azt magának kell megvennie, vagy az, hogy nem hagyják, hogy beleegyen az otthoni felvágottba, bár ez utóbbit erősen kétlem. Szóval meghallgatnám én a másik oldalt is, de ha ennyire rossz sorsod van, kérdező, miért nem mész haza édesanyádhoz? Ez az egy járható út van szerintem..

2013. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintm tuloz a csaj
2013. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!