Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha lek*rváznak a...

Normális, ha lek*rváznak a szüleim ilyen miatt?

Figyelt kérdés
Kicsit megvagyok zavarodva, szóval a szüleim egyfolytában k*rváznak, r*bancoznak, g*ciznek, moslékoznak, r*ngyóznak engem, normális ez, vagy csak az én szüleim csinálják? Leírom a körülményeket: elit gimnáziumba járok, a jegyeim átlaga 4egész körül mozog, viszont régebben sokat jártam bulizni, sok fiús ügyem volt (de egyikkel sem feküdtem le) és most van egy barátom több mint egy éve. Édesanyámék tudják, hogy lefeküdtünk. Az a bajuk, hogy ilyen régóta vagyunk együtt, merthogy a barátom csak kihasznál meg minden ilyesmi... Ami nem igaz! Tablettát sem szedek, gumival védekezünk ő vette el a szüzességemet is. Az én problémám, hogy lassan fel sem tudom dolgozni, amiket mondanak... pl hogy "g*civel le kéne kenni és úgy végigvonszolni a városon, mert azt érdemlem".... Mit lehet ilyen esetben tenni? Egy elkeseredett 16 éves lány :(
2013. máj. 6. 20:59
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 A kérdező kommentje:
nagyon szeretik a barátomat, előtte mindig jópofiznak is.. és már rengetegszer próbáltam velük beszélni, de mindig sírás és kiabálás lett belőle... és tudom, hogy a berúgás nem megoldás, de pár óráig legalább nem ezen rágódok. :/
2013. jún. 12. 19:47
 62/63 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdező azért akar berúgni,mert eddig is beszélt már velük erről,de nem használt.

Szerintem tényleg a legjobb lenne szólni valakinek.

(Mondjuk egy tanárnak nem lehet?)


A szüleidnek vannak barátai,haverjai akiket valamennyire ismersz?Nekik is elmondhatod,és ők hátha tudnak rájuk hatni.

2013. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 A kérdező kommentje:
nincs igazán ilyen komoly barátjuk, de ha lenne, sem mondanám el. én nem akarom, hogy ezt bárki is megtudja rólunk, hogy ilyen gondok vannak. ezért csak egy ilyen anonim oldalon kérdezem. nem akarom, úgymond "bamártani" őket...
2013. jún. 12. 20:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!