Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha lek*rváznak a...

Normális, ha lek*rváznak a szüleim ilyen miatt?

Figyelt kérdés
Kicsit megvagyok zavarodva, szóval a szüleim egyfolytában k*rváznak, r*bancoznak, g*ciznek, moslékoznak, r*ngyóznak engem, normális ez, vagy csak az én szüleim csinálják? Leírom a körülményeket: elit gimnáziumba járok, a jegyeim átlaga 4egész körül mozog, viszont régebben sokat jártam bulizni, sok fiús ügyem volt (de egyikkel sem feküdtem le) és most van egy barátom több mint egy éve. Édesanyámék tudják, hogy lefeküdtünk. Az a bajuk, hogy ilyen régóta vagyunk együtt, merthogy a barátom csak kihasznál meg minden ilyesmi... Ami nem igaz! Tablettát sem szedek, gumival védekezünk ő vette el a szüzességemet is. Az én problémám, hogy lassan fel sem tudom dolgozni, amiket mondanak... pl hogy "g*civel le kéne kenni és úgy végigvonszolni a városon, mert azt érdemlem".... Mit lehet ilyen esetben tenni? Egy elkeseredett 16 éves lány :(
2013. máj. 6. 20:59
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:
Jézusom, kedves utolsó válaszoló, tudod te mi az az orrba-szájba b*szás?? Mert nagyon el vagy tévedve... Mi nyomja ennyire lelked?:(
2013. máj. 6. 21:16
 12/63 A kérdező kommentje:
bocsi, ez a 11-esnek ment
2013. máj. 6. 21:16
 13/63 anonim ***** válasza:
90%
Pouka te nagyon el vagy tévedve.. miért lenne r*banc meg k*rva?Csak egy fiúval feküdt le, a BARÁTJÁVAL!
2013. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
73%

Elnézést, hogy offolok, de második válaszoló válaszára:

A kedves kérdező azt is írta hogy egyik fiúval se feküdt le, akkor minek kell neki ilyeneket kívánni?

Mintha mindenkivel lefeküdt volna...


Amúgy kérdező..szerintem kicsit túlzás amit a szüleid mondanak..mert a lányuknak szerintem nem kéne mondani ilyet. Vagy tényleg csináltál valami bajt?(a kérdésből nekem nem ez jött le, de ha mégis,akkor mondhatják jogosan)

2013. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
81%

Pouka írt nekem privátot, bemásolom:


Az üzenet témája: te is egy r*banc vagy..

Az üzenet szövege: Na te aztán büszke lehetsz magadra,a helyedbe oda se írtam volna,te is egy h*lye k*rva vagy..ez megy 14-évesen f*szt kapni,azt szép is vagy,mit ne mondjak..Ne csodálkozz hogy anyádék is letagadnak téged..én a helyükbe kiraknálak k*rvának,azt asszem ott kapnád de rendesen,meg is unnád.Te bárcás k*rva..erről ennyit.


1: anyámék nem tagadnak le, baromira büszkék rám

2: 16 éves kort írtam

3: 22 éves vagyok az első kapcsolatommal 4 évig jártam

4: nincs hova kirakni, vagy magamat rakjam ki?

5: tanulj meg írni

6: jelentettelek, képet is linkeltem az üzenetedről

2013. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
73%

21:21 vagyok:

Azt írtam rosszul:egyik fiúval se

Hát eggyel: a barátjával

Mondjuk ez csak helyesbítés,igazából nem változtat olyan sokat a lényegen.Hisz a barátja..:S

2013. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
81%

még ha az összes barátjával lefeküdt volna, akkor se kéne ezt mondani

sajnálom, hogy ilyenek, és egyáltalán nem normális

hogy mit tegyél, azt meghagyom az idősebb válaszolóknak, mert sajnos nem tudok mit mondani


21/F

2013. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:

nekem ezt írta:

Az üzenet küldője: Pouka

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 21:12

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Normális, ha lek*rváznak a szüleim ilyen miatt?

"de ezt most miért? miért kívánsz nekem ilyet?"

Az üzenet témája: R*banc vagy

Az üzenet szövege: Azért kívánom ezt neked,mert nem kéne k*rvának lenni,és b*szni orrba szájba,nem tudom mire jó ez neked..Anyádék meg szégyenkeznek miattad..sztem gondolkodj el hogy mit hogyan csinálsz,te sz*pos g*cis k*rva.


köszi mindenkinek, aki viszont normális választ írt!

2013. máj. 6. 21:25
 19/63 anonim ***** válasza:
42%

Egy korábbi válaszoló vagyok.

Úgy tűnik azóta törölték azokat a bizonyos válaszokat..ha jól látom.

2013. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
87%

"a szüleim egyfolytában k*rváznak, r*bancoznak, g*ciznek, moslékoznak, r*ngyóznak engem"


Ez akkor sem normális, ha tényleg nagyon lazára vennéd az erkölcsöket.

Egy szülő ne illesse folyamatosan obszcén jelzőkkel a saját gyerekét? Vagy ennyire futotta neki? Remélem, kérdező, te messze estél az alma a fájától :)

2013. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!