Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha lek*rváznak a...

Normális, ha lek*rváznak a szüleim ilyen miatt?

Figyelt kérdés
Kicsit megvagyok zavarodva, szóval a szüleim egyfolytában k*rváznak, r*bancoznak, g*ciznek, moslékoznak, r*ngyóznak engem, normális ez, vagy csak az én szüleim csinálják? Leírom a körülményeket: elit gimnáziumba járok, a jegyeim átlaga 4egész körül mozog, viszont régebben sokat jártam bulizni, sok fiús ügyem volt (de egyikkel sem feküdtem le) és most van egy barátom több mint egy éve. Édesanyámék tudják, hogy lefeküdtünk. Az a bajuk, hogy ilyen régóta vagyunk együtt, merthogy a barátom csak kihasznál meg minden ilyesmi... Ami nem igaz! Tablettát sem szedek, gumival védekezünk ő vette el a szüzességemet is. Az én problémám, hogy lassan fel sem tudom dolgozni, amiket mondanak... pl hogy "g*civel le kéne kenni és úgy végigvonszolni a városon, mert azt érdemlem".... Mit lehet ilyen esetben tenni? Egy elkeseredett 16 éves lány :(
2013. máj. 6. 20:59
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
44%
Na iggggen.. :)
2013. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező hidd el, az összes degenerált válaszoló Pouka.... Látszik a stílusból ahogy ír. Ne aggódj csak rajtad éli ki magát, de én jelentem minden válaszát. Remélhetőleg törlik az oldalról.
2013. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
38%
De úgy látom egyből törölték is.
2013. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
0%
Mármint a válaszait
2013. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 Szabó Bettina válasza:
55%
Egyetértek azzal, hogy nem 16 évesen kell elvesztened a szüzességed de azért durva, hogy a saját szüleid ilyet mondanak rád. Szerintem ülj le és beszélgess velük, hogy ez neked rosszul esik meg minden. Remélem sikerrel jársz és hogy a barátoddal továbbra is együtt maradtok és tényleg nem használ ki téged de azért vigyázz és legyél észnél nehogy úgy vezessen mint valami pulikutyát. Remélem segítettem.
2013. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:
én is jelentettem... csak jót kívánok neki, mert megölni úgysem legális, és az az egy megoldás maradt, ha reménykedek benne, hogy megváltozik! mondjuk nem vagyok egy szentfazék, de most a barátommal egy év után nehogy ne feküdhessek le...
2013. máj. 6. 21:38
 37/63 A kérdező kommentje:
hát próbálom én megbeszélni velük... több-kevesebb sikerrel...
2013. máj. 6. 21:39
 38/63 anonim ***** válasza:
69%
2013. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
52%
Mert van egy párkapcsolatod? Ez nevetséges.
2013. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
81%

Tipikus mérgező szülői reakció.

Eljött az a pillanat, amikor már végképp nem lehet téged cuki kislánynak nézni, ezért a házban éló "új""felnőtt" nőt minden oldalról fúrják.

Gyakran elfelejtjük hogy kamaszkor a felfedezés kora. Kinél előbb, kinél később jelentkezik.

Ekkor tanuljuk meg a párkapcsolatok működését, ekkor hibázunk, ki kicsit, ki nagyot.

Ekkor azt is megtanuljuk, hogy a hibáink után is van élet, nem kell kétségbeesni.

2013. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!