Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha lek*rváznak a...

Normális, ha lek*rváznak a szüleim ilyen miatt?

Figyelt kérdés
Kicsit megvagyok zavarodva, szóval a szüleim egyfolytában k*rváznak, r*bancoznak, g*ciznek, moslékoznak, r*ngyóznak engem, normális ez, vagy csak az én szüleim csinálják? Leírom a körülményeket: elit gimnáziumba járok, a jegyeim átlaga 4egész körül mozog, viszont régebben sokat jártam bulizni, sok fiús ügyem volt (de egyikkel sem feküdtem le) és most van egy barátom több mint egy éve. Édesanyámék tudják, hogy lefeküdtünk. Az a bajuk, hogy ilyen régóta vagyunk együtt, merthogy a barátom csak kihasznál meg minden ilyesmi... Ami nem igaz! Tablettát sem szedek, gumival védekezünk ő vette el a szüzességemet is. Az én problémám, hogy lassan fel sem tudom dolgozni, amiket mondanak... pl hogy "g*civel le kéne kenni és úgy végigvonszolni a városon, mert azt érdemlem".... Mit lehet ilyen esetben tenni? Egy elkeseredett 16 éves lány :(
2013. máj. 6. 20:59
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg tesó? Ha van vele is ezt csinálják? Amúgy nem tudom mi a baj azzal ha valaki 16 évesen veszti el a szüzességét...
2013. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarok vitába szállni senkivel, de ha már a "lányom" ilyeneket csinált, akkor sem le******** kéne, hanem ezeket a dolgokat megbeszélni vele 21:13 (A KEDVES rosszakarók figyelmébe ajánlom)
2013. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:
törölte. mostmár menekül... Mennyire szánalmas és felháborító! Idegbeteg állat...
2013. máj. 6. 21:27
 24/63 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi,nem veled van a baj,a szüleid nem normálisak!!!!
2013. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
61%

mekkora gyökér itt mindenki


a szüzesség elvesztése nem korhoz kötött, és azzal sincs baj, ha valaki nem kapcsolatban szexel


lelki sérültek vagytok, hogy ilyeneket írogattok? apátok molesztált titeket, vagy mi??

vagy olyan csúnyák vagytok, hogy egy csaj se néz rátok, nemhogy bárki is lefeküdjön veletek? hát ez biztos segít, hogy ocsmány stílusban írogattok a kérdezőnek

2013. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen agyoniskolázottakat miért nem törlik? (Pouka-ra értem.. mellesleg a pou franciául tetü, szóval még illik is rá.. :))

A szüleidet kerüld el nagy ívben, ilyen korban sajnos mást nem lehet mondani. Nekem 2,5 éve van barátom, 8 hónaposak voltunk, amikor lefeküdtünk és nem bántuk meg egyáltalán. Nem tudom mi kivetnivaló van ebben, a szüleid süllyedjenek el. Mindig az kiabál legjobban, akinek a háza ég. Inkább neked kell szégyenkezned miattuk, mintsem nekik miattad.. :/ Kitartást!

17L

2013. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:
van tesó, van egy nővérem és egy húgom is... a kicsi semmiért nem kap, merthogy beteg (asztmás volt, de már rég enyhült neki), a nővérem meg tökéletes. majdnem kitűnő tanuló, vallásos gimibe jár, nem igazán fiúzik. csak én lettem ilyen elfuserált :D
2013. máj. 6. 21:30
 28/63 anonim ***** válasza:
75%

Pouka hiába állítod be, hogy ne látszódjon a neved, a stílusodból kiderül, hogy te írogatsz. Amúgy minden egyes válaszod jelentem, a képet elküldtem a moderátoroknak, hogy távolítsanak el. Az ilyenek miatt mint te romlik az oldal színvonala.


Bocsánat az offért, már írtam érdemben.

2013. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látom elég jól megoszlanak a vélemények :)
2013. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:
szerintem törölni fogom a kérdést! nagyon aranyosak és kedvesek, akiktől kaptam normális választ, aranyat ér egy ilyen, amint látom... de van egy pár, hát... :)
2013. máj. 6. 21:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!