Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim miért nem támogatnak...

A szüleim miért nem támogatnak soha sem?

Figyelt kérdés

Egyedül is el tudom érni amit akarok de örülnék ha csak egy kicsit is segítenének nem pedig lebeszélnének mindenről ami nekem jó lenne. Gyerekkoromban mindentől elvették a kedvemet amit akartam. Nyolcadikos koromban nagyon hajtottam de nem engedtek abba a suliba amelyikbe menni akartam pedig felvettek volna.

Most érdekel nagyon a zene és nemrég volt suliban egy ki mit tud ahol egyedül előadtam egy rap számot és második lettem. Tudom ez nem sokat számít de nekem jó volt. Jó érzés volt, hogy mindenki rám figyelt és amikor belekezdtem a szövegbe szinte mindenki tapsolt és a végén még egyszer előadhattam. Utána suliban is odajöttek páran. Nagyobb lett a hírnevem. A szüleimnek nem szóltam erről (mint ahogy másról se szoktam) de valahogy a fülükbe jutott és elkezdtek veszekedni velem hogy inkább a tanuláson járna az eszem a hülyeség helyett meg ilyenek. Pár éve nem adok már a véleményükre. De egyszer az életben miért nem lehet arra figyelni, hogy én mit akarok?


2013. ápr. 27. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szegényes a lelki világuk. Rajtuk nem lehet segíteni, menthetetlenek.
2013. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez rossz lehet... lehet hogy a multjaban a sszuleidnek volt olyan hogy tanulasi problema vagy valami ilyesmi ..kerdezd meg oket hogy miert viselkednek igy...(irj vissza ha tudsz)
2013. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha volt is akkor az az ő életük ez meg az enyém. Nem mehettem abba a suliba amelyikbe akartam azt meg nem akarom tanulni ami nem érdekel.
2013. ápr. 27. 15:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is gratulalok!

Azert nem kis dolog ez, valakinek ennyi is eleg ahhoz, hogy elinduljon. Neked magasra dobtak a labdat, de nem baj, nezd a jo oldalat, talpraesettebb vagy. Ez hasonlit a nagybetus elethez.

2013. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
hat nem tudom..szerintem azert beszeld meg veluk...mert mast erre nem tudok mondani...:)
2013. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük, hogy attól még hogy azzal is foglalkozol amit szeretsz, a kötelességeidet nem fogod elhanyagolni.
2013. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor en mondtam anyamnak, hogy kozepfokuzok angolbol kirohogott. Ősszel megyek vizsgazni, nagy valoszinuseggel meglesz.. Amugy az en anyám is ilyen. Meg mindig nem hisz nekem...

15/L

2013. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csináld úgy, ahogy jónak látod! Járd az utadat, ez nem a szüleid élete hanem a Tied. Ne hagyd hogy elvegyék a kedved, sajnos sok ilyen szülő van. Valószínűleg ők teljesen más pályát szánnak neked, de ezt nem nekik kell eldönteni. Én is lehettem volna bolti eladó, vagy irodai adminisztrátor(nem nézem le őket), de inkább küzdöttem és művészi pályán helyezkedtem el. Bennem se hittek nyugi.. :)
2020. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!