Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem támogatnak a szüleim...

Miért nem támogatnak a szüleim? Miért utálnak?

Figyelt kérdés
A szüleim sosem támogattak semmiben, sosem gondolták úgy hogy nekem bármi összejöhet. Soha sem sportolhattam, sosem kaphattam meg semmit ami a többi gyereknek volt, mert túl drága vagy béna vagyok hozzá... Mindenesetre mindig meg tudták magyarázni, hogy nekem miért nem lehet. Persze azt elvárják, hogy kitűnő legyek, de segíteni nem hajlandóak. Az iskola borzalmas a többiek mindig bántanak testileg és lelkileg, mert gyenge vagyok és vékony. Nincs olyan nap, hogy ezeket ne kapnám meg valakitől. Én így nem akarok élni. Nem számíthatok senkire. Azt hiszem kiszállok.
2012. nov. 16. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2012. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
17
2012. nov. 16. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem beszélj a szüleiddel mindenről, ami bánt téged. Semmiképp se követelőzz vagy számon kérj dolgokat, hanem nyugodtan, éretten kezeld a dolgokat, akkor biztosan más szemmel nézik majd, mintha gyerekesen panaszkodnál.

Ha a suli ennyire borzalmas, azt is beszéld meg velük, és ha van rá lehetőség, válts sulit.

Biztos, hogy anyukádék nem utálnak. Beszélj velük, ismét csak ezt mondom, kérdezd meg, mit miért tettek. Mondd el, hogy ez neked fáj, és szeretnéd, ha felnőttként kezelnének, és jobban odafigyelnének rád. Nem tudom, van-e testvéred, de ha van, akkor vele is megbeszélheted ezeket, és talán támogat. Ha nincs akkor egyedül kell eléjük állnod, viszont tényleg fontos, hogy nyugodtan és komolyan állj eléjük!

2012. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a testvérem egy alkoholista, a szüleim meg lehet nem utálnak de nagyon lenéznek semmibe vesznek
2012. nov. 16. 18:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor továbbra is azt mondom, hogy gondolt át az egészet, adj magadnak időt, hogy nyugodtan végig tudd gondolni, utána pedig ülj le velük beszélni. Esetleg nagyszülő, rokon, bárki, akiben megbízol és segíthet?
2012. nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
beszéltem én már eleget
2012. nov. 16. 18:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Akármit is teszel, a "kiszállás" a lehető legrosszabb választás. Amúgy beszélj a szüleiddel és a tanáraiddal!
2012. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan , kedves válaszolók , mégis hogyan beszélne ilyen szülőkkel?

A tanárok megértőek lesznek igen , és megemlíthetik a szülőknek fogadóórán, de akkor sem fog semmi változni.Inkább a kérdezőt fogják leba@szni hogy miért mondta el a tanároknak.


Nem tudnál esetleg a nagyszüleidhez költözni vagy valami rokonhoz?


De ne aggódj , a bosszú édes lesz.Bosszuld meg úgy hogyha elkerülsz tőlük akkor ők se tudjanak rád számíthatni , csak azt add nekik amit ők is adtak neked ahogy a híres magyar mondás is mondja "amit adsz azt kapsz vissza".

Talán majd öreg korukban rájönnek de akkor már késő lesz.Ennél nagyobb bosszú nincsen.

2012. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mert őket is pont így szivattták vagy szivatják valahol


kiélik a hülyeségüet

2012. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!