Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megvalósítsam a...

Szerintetek megvalósítsam a legnagyobb álmomat úgy, hogy a szüleim nem támogatnak?

Figyelt kérdés

Minden vágyam, hogy az Orvosok Határok Nélkül szervezet tagja legyek, és Afganisztánban gyógyítsak.

Azonban a szüleim nagyon féltenek és nem támogatják az ötletemet. Egyrészt veszélyesnek tartják, másrészről pedig nem ilyen munkát képzeltek el nekem.


2010. okt. 23. 14:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
nem a szüleid fogják eldönteni hogy milyen munkát fogsz vállalni, ez a te döntésed, te fogod egész életedben csinálni, és ha te úgy tartod helyesnek akkor menj csak!
2010. okt. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Tedd, amit a szíved diktál. Ha te oda akarsz menni és ezt akarod csinálni, tedd. Csak úgy lehetsz teljes ember, ha a saját álmaidat és nem másokét követed. Ha én is azt csináltam volna amit a szüleim megálmodtak nekem akkor most nagyon-nagyon boldogtalan lennék. Ha látják majd a szüleid hogy te ott boldog vagy akkor ők is elfogadják a dolgot. Ha meg nem, akkor nem. Te akkor is boldog leszel. Sok sikert!!
2010. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Minden attól függ, hány éves vagy. Ha még kamasz, vagy fiatalka, akkor még ráérsz, lehet hogy 50-szer meggondolod magad.

Ha meg már idősebb vagy, felnőtt, akkor úgyis önállóan döntesz.

Könnyű azt írni hogy tedd meg amit a szíved diktál, mert ha mondjuk 16 vagy még akkor függsz a szüleidtől de lehet hogy 1 év múéva már inkább ügyvéd akarsz lenni vagy állatorvos.

Én os akartam fiatalabb koromban mindenféle szép / klassz / fontos szakmát, aztán amikor dolgozni kezdtem teljesen átértékeltem.


Ha meg már felnőtt vagy akkor nem kell a szüleid beleegyezése.

2010. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha Te ezt valoban akarod, akkor menj! Ez a Te eleted!
2010. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Az olyan emberekből lesz alkholista pl akinek a szülei döntik el a szakmáját jövőjét...18 év után én közöltem hogy kuss a nevük,mert az én éltem én munkám...
2010. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kérdező, a többi válasz megfontolandó és normális, de azért a szüleindnek ne mondd hogy kuss a nevük mert lehet kapsz egy kis fejmosást, ahogy utolsó válaszolóra is ráfért volna.
2010. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
Nem kaptam fejmosást képzeld jó a kapcsolatunk,de én én vagyok és nem ők nem a gyereben kell kiélni magukat...Amúgy 1izenéves korom óta eltartom magam,sose függök másoktól sehogy...szeretjük egymás szüleimmel.És szerencsére megértették,hogy úgysem fogják tudni rámerőltetni amit én nem akarok én annál sokkal erősebb vagyok,mint h hagyjam magam irányítai befolyásolni zsarolni.És eddig mindig lértem amit akarok...Mert nem vagyok elnyomható bábú,sajnálom az olyanokat akik igen,mert szar lesz az életük,csupa képmutatás és látszat...
2010. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
28N
2010. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%

15:35 : Kopogd le ,hogy szeretnek a szüleid.

Én nem szeretnélek. Szegény anyádat sokan szidhatják.

2010. okt. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Nem szidják képzeld,dícsérik mert a munkámban megállom a helyem,és ő is az övében...És a jég htán is megélek és nem szorulok másra ha bekell verni egy falba egy szeget stb.Amúgy meg aki miattam szidja az olyan is,magáról állit ki szegénységi papírt...És sose álok össze tutymutyi emberekkel,és köszönöm nem kell a te szereteted elég a szeretteimé barátaimé és a páromé aki 10 éve kitart mellettem,pedig tudom magamról én is,hogy nem vagyok az tipikus gyenge nő,de ő pont ezt szereti bennem,hogy határtalan akarat erőm van,és amit kítűzők magam elé,ha beledöglöm is de megvalósítom,a saját mércém szerint...Neked is további szép hétvégét.
2010. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!