Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megvalósítsam a...

Szerintetek megvalósítsam a legnagyobb álmomat úgy, hogy a szüleim nem támogatnak?

Figyelt kérdés

Minden vágyam, hogy az Orvosok Határok Nélkül szervezet tagja legyek, és Afganisztánban gyógyítsak.

Azonban a szüleim nagyon féltenek és nem támogatják az ötletemet. Egyrészt veszélyesnek tartják, másrészről pedig nem ilyen munkát képzeltek el nekem.


2010. okt. 23. 14:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

Igen!

Gondolom ehhez az álomhoz nagykorúnak kell lenned, és értened kell a gyógyításhoz.

Ha még ez nincs meg akkor fel kell készülnöd.

Ha fel tudsz készülni,ha sokat dolgozol érte, ha ki tudsz tartani az álmod mellett, a szüleid is másképp fogják látni.Tisztelni fogják elhatározásodat. Persze félteni fognak akkor is. Ez normális.

2010. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Hát az biztos hogy veszélyes, meg nem egy kéjutazás. Én se ezt akarnám a gyerekemnek és gondolom te se. De ha neked ez az álmod, akkor csináld. Egyszer élünk.
2010. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Aki a szülei engedélyére vár ne menjen háborús övezetbe orvosnak, sőt orvosnak se az ilyen munkához kötél idegek és független személyiség kell.
2010. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Előzőnél a pont...
2010. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

15.35-nek:

nem azzal van a baj hogy a te életed, te munkád, ebben igazad van.

Én csak a stílusodtól hűltem el, hogy hogyan beszélhet valaki így a szüleiről, pláne ha még jó is a kapcsolatotok, hogy "kuss a nevük"

Undorító ez a mondat, pláne szüleidre mondva, akik rendesen és megértőek veled, írásod alapján, nem ezt érdemelték volna tőled hogy egy névtelen fórumon ilyen minősíthetetlen módon írsz róluk, mint valami kiskirály a családban. Mert ez a "kuss a nevük" így hangzott.

2010. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Na igen, írod hogy nem vagy gyenge nő.

Te is ezek szerint az a típus vagy, aki azt hiszi attól lesz erős ha keménykedik. Hidd el, elhiszik hogy erős vagy akkor is ha nem nyomod az ősfeminista kemény nő dumát. Egy gyengéd és kulturált nő is lehet erős és érhet el sokat az életben.

Kedves kérdező, ha igazán ezt akarod majd későbbiekben is, amikor már nem függsz a szüleidtől, akkor biztosan le tudtok ülni megbeszélni. Értem a szüleidet mert féltenek, de úgyis te döntesz majd.

2010. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én azt tanultam, amit anyám akat. Soha nem szerettem...

A te életed, te éled..

2010. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha ott dolgoznál megnövelnéd az esélyed a halálra. Esetleg arra, hogy jól megkínozzanak.

Miért akarod azt? :o

2010. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!