Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha lek*rváznak a...

Normális, ha lek*rváznak a szüleim ilyen miatt?

Figyelt kérdés
Kicsit megvagyok zavarodva, szóval a szüleim egyfolytában k*rváznak, r*bancoznak, g*ciznek, moslékoznak, r*ngyóznak engem, normális ez, vagy csak az én szüleim csinálják? Leírom a körülményeket: elit gimnáziumba járok, a jegyeim átlaga 4egész körül mozog, viszont régebben sokat jártam bulizni, sok fiús ügyem volt (de egyikkel sem feküdtem le) és most van egy barátom több mint egy éve. Édesanyámék tudják, hogy lefeküdtünk. Az a bajuk, hogy ilyen régóta vagyunk együtt, merthogy a barátom csak kihasznál meg minden ilyesmi... Ami nem igaz! Tablettát sem szedek, gumival védekezünk ő vette el a szüzességemet is. Az én problémám, hogy lassan fel sem tudom dolgozni, amiket mondanak... pl hogy "g*civel le kéne kenni és úgy végigvonszolni a városon, mert azt érdemlem".... Mit lehet ilyen esetben tenni? Egy elkeseredett 16 éves lány :(
2013. máj. 6. 20:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
39%
A szex nem korhoz kötött, de akkor is, szerintem nem 16 evesen van itt az ideje. En is megvetem az ilyen lányokat, de nem mondok rajuk ilyet, főleg nem a saját lanyomra.
2013. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
de ezt most miért? miért kívánsz nekem ilyet?
2013. máj. 6. 21:07
 3/63 anonim ***** válasza:
90%

Velem is ugyanezt csinálják, ráadásul még a rokonok előtt is!! Olyanokat mondtak az unokatesóm ballagásánál, hogy a barátom biztos a hajamba veri a farát, mert a p*námba már nem fér bele a g*ci...


Ráadásul én már 18 vagyok... Amint lehet, költözök is innen, ajánlom neked is. Én utána a közelükbe sem megyek..

2013. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
83%
Húha úgy látom valakit dobtak egy fiatal lány miatt:D nyugi kérdező nem normális az első 2 válaszoló. Nem nem normális, hogy így beszélnek veled, lépj le ahogy tudsz:/.
2013. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit flúgosak a szüleid. Na jó, nem kicsit. Alkoholisták? Mert max belőlük néznék ki ilyen stílust.
2013. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
82%
Na megjelentek az álszentek. Nem, ez nem normális, nem vagy riban.c, és anyádékat bottal kellene verni. Ki nem pasizott 16 éves kora előtt (és itt nem a szexre gondolok, hiszen azt a kérdező se csinálta)? Én is 16 évesen vesztettem el, 4 évig jártunk a sráccal, és NEM VAGYOK RI.BANC! Te se vagy.
2013. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem alkoholisták... tök jól szituált család vagyunk... én szeretnék innen elmenni, de hogyan? 16 vagyok... :(
2013. máj. 6. 21:11
 8/63 anonim ***** válasza:
69%
Hát elég zülött szüleid vannak, szabadulj meg tőlük, amilyen gyorsan csak tudsz!
2013. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
59%
Mindegy miket csinálsz, és csináltál, de akkor is, a szülőknek ilyet nem lenne szabad mondaniuk. Tehát egyáltalán nem normális!
2013. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
26%
Az a baj a társadalommal kedves 11-es, hogy ilyen emberek is élnek a világon, mint te.
2013. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!