Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a nő hibája, ha a...

Tényleg a nő hibája, ha a férje/párja jól elveri?

Figyelt kérdés
Hogy egy agresszív beállítottságú férfi ezt mondja, még megértem, hogy miért. De amikor a nők is azt mondják a nőkre, hogy azért verik őket, mert rosszul választották, mert hagyják, és még csak segíteni sem kell nekik, oldják meg maguk.... "Picikét" meglepődtem most.

2012. júl. 6. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 A kérdező kommentje:

#37: Te normális vagy? Csak úgy kérdezem.

#38: A nő.

2012. júl. 6. 15:16
 42/83 anonim ***** válasza:
13%

Na erről beszélek, azon kívül h lepontoztátok a hozzászólásaim, érdemben nem tudjátok hozzászólni, mert az már magas.

Ezek után meg csodálkoznak a nők, ha hülyének vannak nézve...

Szánalom.

2012. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
34%

41: nem vagyok normális, mert egy gyereknek békés nyugodt gyermekkort kívánok, még ha nem is a vér szerinti családjával lehet?


tudsz még meglepetéseket okozni...


a végén kiderül hogy nem az a vadállat aki veri a feleségét, hanem én.

2012. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
100%

"SENKINEK nincs joga más életét elrontani!"


Pontosan. Senkinek sincs joga verni a másikat. Nem csak addig kell ám valakit emberszámba venni, amíg kisgyerek. Ha az a gyerek kislány, és felnő, 18 éves kora után már sz@rrá verhetik, igaz? Addig volt csak fontos, hogy megmentsük az életét, amíg cukimuki kis babóca volt.

2012. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 A kérdező kommentje:
#43: Gyakorlatilag közölted, hogy a nőtől vegyék el a saját gyerekét, majd küldjék vissza az erőszakos férjéhez, hogy még az is verje tovább. Mert ugye megérdemli, nem igaz?!
2012. júl. 6. 15:25
 46/83 A kérdező kommentje:
Sokan csodálkoznak, hogy miért olyan a világ, amilyen. De íme ékes példái azoknak, akik miatt ilyen a világ. A nőbántalmazók és a támogatóik. Őszintén gratulálok mindenkinek, aki kiáll a bántalmazás mellett, sőt még támogatja is azt!
2012. júl. 6. 15:27
 47/83 anonim ***** válasza:
73%

utána már felnőtt lesz és saját döntéseket kell hoznia, ahogy minden felnőttnek. ez az élet rendje.


én a leendő lányomat felelősségvállalásra fogom megtanítani, és arra hogy bízzon bennem mindig. így tuti, hogy egy férfitől max. 1 pofont fog kapni, mert utána már ott fogja hagyni.

2012. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
52%

45: vagy tartsa meg a gyerekét, és törölje ki a "párját" az életéből örökre.


vagy mi lenne a megoldás szerinted? szülje meg a gyereket és vigye haza hátha a babát is a padlóhoz vágja?

arról nem is beszélve hogy úgy nő fel hogy boldogtalan anyukát lát maga előtt, és esetleg a veréseket is látni fogja.

ez így jó élet szerinted?

2012. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
24%

46: ezen legalább már röhögtem :D


szóval én támogatóm a nőbántalmazókat? annak ellenére hogy egy új életet meg akarok óvni ettől?


röhej!

2012. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 A kérdező kommentje:

#48: A gyereknek jó ha kikerül ebből, de te úgy írtad le, hogy vegyünk el a gyereket, a nőt meg rugdossuk vissza oda ahonnan jött, mert úgyis élvezi. Neki nem kell segíteni, ő oldja meg egyedül.


Akik azzal jönnek, hogy felnőtt emberek, oldják meg maguknak, még soha semmiben nem kaptak segítséget?? Egyetlen egyszer sem? Segíteni sem segítettek másnak? Semmiben? Egy ajtót nem nyitottak ki előttük? Vagy ők nem nyitottak ki ajtót valaki előtt? Mert felnőtt ember képes kinyitni magának egy ajtót. Ennek ellenére mégis nyitogatjuk az ajtót egymásnak. Pedig az csak egy ajtó. Azért ez furcsa.

2012. júl. 6. 15:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!