Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a nő hibája, ha a...

Tényleg a nő hibája, ha a férje/párja jól elveri?

Figyelt kérdés
Hogy egy agresszív beállítottságú férfi ezt mondja, még megértem, hogy miért. De amikor a nők is azt mondják a nőkre, hogy azért verik őket, mert rosszul választották, mert hagyják, és még csak segíteni sem kell nekik, oldják meg maguk.... "Picikét" meglepődtem most.

2012. júl. 6. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 A kérdező kommentje:
#15: Nem kell rájuk törni az ajtót meg ráerőltetni a segítséget. Csak nem kell úgy hozzáállni, hogy az ő hibája meg megérdemli, miért nem lép ki. Gondolom nagyon örülnek, ha ezt olvassák, hogy nem elég, hogy verik őket, még meg is érdemlik, mert félnek még lépni is.
2012. júl. 6. 14:55
 22/83 anonim ***** válasza:
0%
"Nem helyeslem, ha valaki veri a nejét. De néha megértem...." :)
2012. júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 A kérdező kommentje:
#17: Ott nem, de itt sokszor szoktam írni fiatal fiúknak is, hogy hogyan próbálják meg növelni az önbizalmukat, és hasonlók. Így már jobb?
2012. júl. 6. 14:56
 24/83 anonim ***** válasza:
74%
19. így van!
2012. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
0%

Ez úgy néz ki, h hazamegy a férfi munkából, mit lát?

A feleségét az ágyban épp pumpálják.

Intelligencia ide vagy oda, szerintem érthető ha a cérna elpattan és elcsattan egy-két vagy több pofon.

Most komolyan azt várod, h megsajnáljaj szegény nőt?

2012. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 A kérdező kommentje:
2012. júl. 6. 15:00
 27/83 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, jó pár éve én is ilyen fiatal fiú voltam.


És én is kaptam segítséget, miszerint ne féljek a lányoktól, biztos megtalálom az igazit.


Ha ennyi lenne a segítség én is szívesen írok bántalmazott nőknek, hogy "jobbat érdemeltek".


Csak az én véleményem szerint ez nem segítség.

2012. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyenkor azt nem értik, hogy az a nő nem direkt csinálja ezt. Nem ez a hobbija. Valószínűleg mikor ő volt kisgyerek, ezt látta, már akkor elnyomták benne azt, hogy bármit is tegyen. Mert az anyja nem mert kiállni magáért, ő sem tudja, hogy kell. Ez nagyon kemény folyamat, aki annyival elintézi, hogy hát az ilyen megérdemli, az először is örüljön neki, hogy ő nincs elnyomva, másodszor meg próbáljon meg gondolkozni. Csak egy cseppet.
2012. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 A kérdező kommentje:
#27: Azért az, hogy valakit rendszeresen agyonvernek és hogy te nem mersz lányokkal ismerkedni, messze nem ugyanaz. Az, hogy ha valaki a kisujját nyújtja neked segítségként, de neked az semmi, neked a karja kell, megint nem a segítő hibája. A családon belüli erőszakkal kapcsolatban sem ízt írtam, hogy tessék menni, felkutatni őket és segíteni, csak azt, hogy nem biztos, hogy azt érdemlik, hogy még megkapják azt is, hogy hülyék, megérdemlik, úgy kell nekik, stb. Kb. olyan, mintha neked azt írták volna "segítségként", hogy ha nem mersz lányokkal ismerkedni, akkor legyél b*zi.
2012. júl. 6. 15:05
 30/83 A kérdező kommentje:
ízt = azt
2012. júl. 6. 15:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!