Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom hibája volt?

Párom hibája volt?

Figyelt kérdés
a párom cigizik és a szobába az asztalon hagyta a hamutálat.. 2éves kislányom oda akarta vinni neki de véletlenül ledobta és kiborult.. párom elkezdet vele kiabálni.. én meg megvédtem a gyerekem és vissza üvöltöttem hogy ez nem a gyerek hibája minek hagyja ott meg nem kéne cigizni stb... meg h nem ő takarít akkor meg minek pattog?! totál ki akadtam hiba volt vele kiabálnom vagy azért igazam volt?!
2012. jún. 18. 11:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Biztos kiegyensúlyozott lesz a gyerek ha előtte üvöltöztök....
2012. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
csak megvédtem...
2012. jún. 18. 11:04
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekkel egy helységben dohányzik? Erről állítsd le őt!
2012. jún. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem.. kint szokott csak oda rakta a hamutálat
2012. jún. 18. 11:05
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

2 éves a gyerek, nem fogja fel, hogy miért üvöltöztök, csak azt, hogy anya meg apa kiabál. Megijed ettől nagyon.

De ha mentegetni szeretnéd magad, akkor felesleges volt feltenni a kérdést.

A párod más miatt felelőtlen és te is más miatt.

2012. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Azért jár egy piros pont,hogy megvédted,de szerintem nem kéne gyerek közelében cigizni,mert később komolyabb betegsége is lehet belőle,mint pl asztma,vagy érrendszeri betegségek.Menjen ki a párod a ház elé,nem nagy fáradtság a gyereke egészsége érdekében.
2012. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
55%
Én se értem ha kint cigizik akkor is minek kell bevinni a hamutálat főleg ahol kisgyerek van...És tényleg a gyerek elött nem kéne kiabálni! Mind a ketőtök hibás, de főleg a férjed!!!
2012. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Mindketten hibáztatok! Az apuka azért mert otthagyta a cigit és a gyerekkel akarta odahozatni, te pedig a gyerek előtti kiabálásért. Szép gyermekkora lesz, mondhatom.
2012. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Abban, hogy a gyerek elejtette a hamutálat, senki nem hibás.

Abban, hogy a 2 éves gyerek már hordja apunak a hamutálat... Biztos nem fog rászokni a cigire 12 évesen... :S

2012. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

Mindketten hibásak vagytok.

1. Egy szaros kiömlött hamutál miatt minek üvöltözni egy kisgyerekkel? Idegbeteg talán a párod?!

2. Neked se a gyerek előtt kellett volna szintén üvöltésbe kezdeni.

Egyrészt halálra rémítitek, és csak azt éritek el, hogy mindkettőtöktől félni fog, és semmit nem mer majd csinálni. Másrészt hosszú távon tisztelni sem fog benneteket, ha azt látja, hogy a probléma megoldó képességetek egyenlő a nullával, és egymással se bírtok normálisan kommunikálni.

Az én szüleim is ilyenek voltak, bátran kijelenthetem, hogy kurv@ra nem kellett volna gyereket vállalniuk. Ha szeretnéd, hogy rólatok is így gondolkozzon majd a gyerek, akkor folytassátok csak tovább...

2012. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!