Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy gyerek gyűlöli az...

Ha egy gyerek gyűlöli az édesanyját, az kinek a hibája?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, bár nem most kezdtem megutálni őt. 13-14 éves korom óta, méltán mondhatom, a legeslegnagyobb ellenségem.


Gyűlölöm amiért nem foglalkozik a családjával, sem anyagilag sem lelkileg nem támogatja, sőt mi több, pénzügyileg és mentálisan is gátlástalanul "kirabolja". Akkor az arca, hogy alig fér be a lakásba. Abszolút semmi önkritikája nincs, ő bizony soha nem hibázhat. Állandóan kiabál, folyton ideges, ígérget hetet-havat, és a legrosszabb, hogy álszent és rendkívül kétszínű.


Szerinte engem b*szott el az apám. Valóban nagyon tiszteletlenül beszélek vele, pofátlan vagyok, és hajlamos vagyok agresszíven viselkedni vele. De egyszerű ezt hozza ki belőlem.


2012. febr. 11. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nyilván a szülő tett valamit, hogy a gyereke megutálja, alapesetben. Rád is ez igaz.
2012. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na, és ilyenkor kérdezném meg a másik oldalt. Ez a bajom az ilyen kérdéseknél, hogy legtöbben nyilvánvalóan a saját szemszögükből és magukkal elfogultan nyilatkoznak és tesznek fel kérdéseket. Persze nem mindig van így gondolom, de azért a legtöbb esetben a kérdező füle mögött is van elég vaj..

Bocsi az offért :/

2012. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. Sajnálom a helyzetedet, nem lehet könnyű neked. Nekem is van gyermekem, igaz, még csak 3 éves, de azt gondolom, ha egy gyerek nyíltan így vélekedik az édesanyjáról, az elég nagy baj. Mindkét oldal hibás, szerintem, és a megoldás is csak úgy létezhet, ha azt mindkét oldal akarja. Nagyon durva esetekben inkább próbáljátok egymást távolról szeretni, és elfogadni, mint közelről gyűlölni! :-(
2012. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!