Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed egy 30 éves...

Mi a véleményed egy 30 éves nőről akinek "csak azért szülnék gyereket mert jól áll a kezemben" véleménye van a gyerekkérdésről?

Figyelt kérdés

És kénytelen vagy lenyelni a békát mert a férjed miatta hagyott ott két kisgyerekkel...De elmennek közös programokra én meg belebolondulok, hogy egy "ilyen" egyáltalán hozzáér a lányomhoz. A fiamat nem viszi az apja Ő túl kicsi.

Eleve azt mondta a férjem hogy a csaja nem akar gyereket...Akkor meg? A lányom nem bazári majom (3,5 éves)


2012. febr. 6. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Erről a mondatról semmi, gondolom éretlen, viccelődik. Arról viszont, hogy 2 kisgyerek apjával jött össze, nem bírja a nyomdafestéket a véleményem. Ennél nincs nagyobb bűn, 3 másik embert, 2 kicsi gyereket tönkretenni! Egy moslék.
2012. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Talán jobban kellett volna figyelned a férjedre és akkor nem hagyott volna el. Nem a 3. személyt kell ócsárolni.
2012. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Figyeltem a férjemre amennyire egy nehéz szülés után szoptatási gondokkal küzdvwe két gyerek mellett, állandóan lázasan a mellgyulladástól lehet figyelni.

Volt vacsorája, tiszta vasalt ruhája, figyelmet kapott, szex is rendben volt a körülményekhez képest.

Nem tudom mire kellett volna még jobban figyeljek rá?

MIndig kértem beszélgessünk, menjünk el, de neki sose volt kedve. Gyakorlatilag sosem volt itthon, semmiben nem segített. De biztos én vagyok a hibás...

2012. febr. 6. 09:44
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Nincs vele semmi baj a gyereknek meg az apjával jó és kész
2012. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálam alap, hogy nős pasival soha nem kezdtem volna, de nem vagyunk egyformák.

A nő pedig szerintem is viccelt és ebből a mondatából még nem lehet messzemenő következtetéseket levonni a gyerekekhez való viszonyáról.


Próbálj megnyugodni és továbblépni, mert amíg ezzel leszel elfoglalva, hogy milyen a férjed és a nője, nem fogod megtalálni a saját boldogságod!

2012. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

egyet kell értenem a másodikkal.


te féltékeny vagy mert vagy nem vetted észre hogy már rossz a kapcsolatotok vagy eleve rossz emberhez mentél hozzá, így elhagytak más miatt.

a nö lehet a legjobb barinöd lenne ha nem az exed nöje lenne, de neked szidnod kell mert hát kit is tegyünk felelössé az elromlott házaságért.

2012. febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Miért a harmadik fél a hibás? Miért nem a férjed?
2012. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A soraid mögött a sérelmek sorozata rejlik.

Szerintem számodra sem az a lényeg, hogy most a másik nő szülne vagy nem szülne férjednek gyermeket. Mert azt egy kívülálló nem tudhatja.

Viszont az biztos, és problémád fő forrása az, hogy létezik ez a nő, felborult ő végett a családi idill és az eddigi közös programok nem megszokott módon zajlanak.

Érthető a reakciód. Viszont hosszútávon lelkileg nem egészséges ezen rágódni. Tudni kell tovább lépni!

Ha pedig egyedül nem fog menni, akkor szakember segítségére lesz szükség aki segíteni fog győztesként kilábalni ebből a krízisből.

2012. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a férjed nem "miatta" hagyott ott.

Egy kapcsolat mindig két emberen múlik, rajtad és rajta, sosem egy harmadikon, még akkor sem, ha könnyebb őt okolni meg szidni, mint magadba nézni, őszintén látni, mit szúrtatok el közösen, vagy belátni azt, hogy annak idején rosszul választottál.


Ha ezeket tisztázod magadban, akkor könnyebb lesz elviselni a "férjed csaját", és azt, hogy a gyereknek joga van az apjához. (Igen, a gyereknek van joga az apjához, és nem fordítva!!!)

2012. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak viccelődik. Amúgy meg a nők többsége ennél jóval durvább indokot hozna föl a gyerekvállalásra, nem viccből...
2012. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!