Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a nő hibája, ha a...

Tényleg a nő hibája, ha a férje/párja jól elveri?

Figyelt kérdés
Hogy egy agresszív beállítottságú férfi ezt mondja, még megértem, hogy miért. De amikor a nők is azt mondják a nőkre, hogy azért verik őket, mert rosszul választották, mert hagyják, és még csak segíteni sem kell nekik, oldják meg maguk.... "Picikét" meglepődtem most.

2012. júl. 6. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Szerinted a nőt fogják lecsukni, mert "hergelte" a pasit?
2012. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
23%
Hát Anya egyszer valami orbitális nagy hülyeséget csinált, és aztán még elkezdte provokálni Aput, hogy "na gyere! üss meg! na mi van? nem vagy igazi férfi!!" ...szóval vannak bizonyos helyzetek.
2012. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 AvernusTriad válasza:
91%
Van az a típus, aki szinte könyörög egy pofonért, de az asszonyverés minden esetben a pasi hibája. Ritka kivételektől eltekintve a férfi erősebb, és már csak ezért is tudnia kell uralkodnia bármilyen indulatán.
2012. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
12%

Ez így van, sok rendőr ismerősöm van és mind megmondja, h ez a "anyu otthon főz, mos, takarít aztán apu csak úgy heccből mégis elveri" csak legenda.

Legtöbb esetben a nő a hibás, mert arra megy haza a férfi, h a nő a szeretőjével van meg egyebek.

Persze a nő soha nem ismeri be, h ő a hibás, ő csak azt fújja, h megütötte a palija es akkor most mindenki hugyozza össze magát.

2012. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 intrepid ***** válasza:
8%
A jó feleség olyan mint egy jó motor: az első rugásra indul. :-D
2012. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
93%
Akkor mondanám, hogy a nő rászolgál a VERÉSRE, ha ő kezdené el ütlegelni a férfit. De ha csak egyszerűen bunkó, hűtlen, flegma vagy akármi, arra hogy lenne már jogos reakció a fizikai erőszak? Primitív emberek szokták így "kezelni" a konfliktusaikat".
2012. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim válasza:
4%
Egy pofontól senki nemfog meghalni és még csak nem is veszélyes ha a nő megérdemli akkor egy kissebb pofon szerintem nemgáz, persze ez a férfiakra is igaz ők is igaz.
2012. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 A kérdező kommentje:

A megérdemli vagy kiprovokálta hozzáállásról azt gondolom, hogy egy FÉRFI, egy intelligens ember, ésszel oldja meg, nem erővel. Az, hogy agyon tudnak verni egy nőt, az nem tesz férfivá senkit. A saját súlycsoportjával a nagy részük szerintem nem tudnak kezdeni semmit.


De itt főleg arra is gondoltam, hogy ugye sokan beleragadnak egy ilyen kapcsolatba. Volt itt az előbb egy kérdés erről és az derült ki belőle, hogy aki nem lép ki egy ilyen kapcsolatból, az a nő saját hibája. Nem érdemel segítséget, oldja meg egyedül. Épp nemrég készült egy "reklámfilm" a témában, hogy vegyük észre a bántalmazást, és SEGÍTSÜNK, ha tudunk. Ehelyett ilyeneket olvasok itt. Meg vagyok döbbenve!

2012. júl. 6. 14:40
 9/83 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ, honnan nézzük. Ha a nő direkt agresszív pasit választott, mondván az majd megvédi, akkor ne csodálkozzon. Vannak olyan esetek is, amikor határozottan kiprovokálja (én is láttam már ilyet, másfél óra folyamatos szidalmazással elérte, hogy a férje, aki amúgy a légynek se tudna ártani, lekevert neki egy pofont tehetetlenségében, aztán ő persze sértődötten elvonult).


De olyan is van, amikor a pasi jól titkolja, és a nő akkor jön rá, hogy mi a helyzet, amikor már késő. És itt általában már nem egy kis pofonról, hanem bőven nyolc napon túl gyógyuló sérülésekről van szó. Őket sajnálom.

2012. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
6%

Dehogynem lehet egy pofonnal megoldani helyzeteket.

Itt van a szomszéd, a feleség bejelentette, h ő nem hajlandó dolgozni meg így úgy amúgy.

A férj nem szarozott, két nagy büdös pofonnál indított, azóta úgy takarít mint a gép:)

2012. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!