Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztetek jogos ez a bűntetés a...

Sztetek jogos ez a bűntetés a szüleimtöl? = (

Figyelt kérdés

Kaptam pár rosz jegyet de oan tárgyakbol amivel soha se akarok semmit se kezdeni (matek töri stb stb) és eltiltottak mindentöl géptöl mindentöl meg bulizni se mehetek amig ki nem javitom :( Nem tul szigoruak? Viszont most lesz az 1ik legjobb barátom szülinapja szombaton és naon szeretnék el menni de nem engednek :( H vehetném rá őket? Mert ha nem engednek elszökök én elmeek az tuti de azért jobb lenne ha el engednének :/

15/F


2012. jan. 25. 12:56
 71/100 anonim ***** válasza:

# 70

és? az rajtad hogy segít, hogy ők nem vitték semmire?

2012. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/100 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan nem érted miről pofázok neked?

Hiába van egy elképzelésed, annak a megvalósítása nem varázsütésre megy.

Én is akarok sok mindent, többek között saját otthont, nyugodt családi életet, de ehhez nem elég széttett lábakkal ülnöm a kanapén és várnom a csodára!

És ha 18 évesen úgy döntesz, hogy basszus utálom a cukrászatot, akkor mi lesz? Semmi máshoz nem fogsz érteni, és sehová nem vesznek majd fel.

A történelem és a matematika, még ha nem is gondolod, hogy lényegesek, az alapvető műveltség részei. Tudod kik nem tudnak róla semmit? Az a srác például, akit említettem.


Az pedig nem gond, hogy el akarsz menni szórakozni, természetes ez a te korodban, de az is természetesnek kellene legyen, hogy teljesíted a kötelességeidet. Érettségin pedig szoktak bukni. Szóval csak azért nem mész át sem matekból, sem töriből, mert ott vagy.

2012. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 A kérdező kommentje:

Ok, jó nem értitek szal máshogy kérdezem meg:

mit mongyak nekik h elengedjenek szombaton?! Most nem azt kérdezem h mi lesz 18 éves koromban stb stb hanem SZOMBATON!!!!!

2012. jan. 25. 14:15
 74/100 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Én biztos nem engednélek el. Kivéve talán, ha addig megtanulod, a jövő heti leckét és ezt a tudtukra is hozod, szóval már pénteken végzel a leckéddel és a tanulnivalóddal.

2012. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: inkább tanulnál, ahelyett, hogy itt égeted magadat! Ezek a tárgyak az általános műveltséghez is hozzá tartozik, ezért is fontosak! Teljesen jogos a szüleid részéről a büntetés!!

ma 13:22-nek üzenem, hogy meg is látszik a helyesírásodon, hogy nem tanultál, gratulálok, nem csoda, hogy ilyen hülyékkel van tele a világ! Ez Pocsolyaugrónak is szól!

Teljesen életképtelenek lesztek/vagytok!

2012. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem is a tanuláson van a hangsúly, hanem azon, hogy a kérdező link és ezt akarják a szülei kinevelni belőle, bár szerintem nem 15 évesen kellene kinevelni, hanem már korábban kellett volna, de ez most más tészta. Vitázhatunk itt azon, hogy fontos-e vagy sem a tanulás, a HOZZÁÁLLÁSA az, ami miatt jogos a büntetés, mert sajnos az ilyen emberekből lesznek bűnözők, mert gátlástalan, nem érdekli semmi, csak a saját érdeke!
2012. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/100 anonim ***** válasza:

"ma 13:22-nek üzenem, hogy meg is látszik a helyesírásodon, hogy nem tanultál, gratulálok, nem csoda, hogy ilyen hülyékkel van tele a világ!"


Ez egy rejtett üzenet volt a kérdezőnek nem vagyok én hülye.:D

2012. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:
Azért nem gondolom, hogy bűnöző lesz, de elég sokáig a szülei nyakán fog élni.
2012. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 anonim ***** válasza:
78. Oké igazad van, nem biztos, hogy bűnöző lesz, de az sem jobb, ha a szüleit kihasználva él mint Marci Hevesen....
2012. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/100 A kérdező kommentje:
de nem fogok mert meg vannak a terveim mért élnék a nyakukon?!
2012. jan. 25. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!