Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztetek jogos ez a bűntetés a...

Sztetek jogos ez a bűntetés a szüleimtöl? = (

Figyelt kérdés

Kaptam pár rosz jegyet de oan tárgyakbol amivel soha se akarok semmit se kezdeni (matek töri stb stb) és eltiltottak mindentöl géptöl mindentöl meg bulizni se mehetek amig ki nem javitom :( Nem tul szigoruak? Viszont most lesz az 1ik legjobb barátom szülinapja szombaton és naon szeretnék el menni de nem engednek :( H vehetném rá őket? Mert ha nem engednek elszökök én elmeek az tuti de azért jobb lenne ha el engednének :/

15/F


2012. jan. 25. 12:56
 51/100 anonim ***** válasza:
0%

már pedig a matek nem fontos osztás szorzás összeadás és kivonás ennyit kell tudni aztán jól van..


nem kell ezt túlbonyolítani....

2012. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/100 anonim ***** válasza:
100%

# 51

igen, az alapok. örülök, hogy legalább ezeket ismered:D

2012. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 anonim ***** válasza:
100%

:DD

Aki szerint nem fontos a matek, azt azért odaültetném egy vállalkozó számolós munkáihoz :D

2012. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/100 anonim ***** válasza:
2%

oké akkor mondjuk hogy marha fontos az életben a töri meg a matek. tegyük fel sikerül is egy 5öst elérnem belöle a fasza érettségi miatt. és mi van azzal hogy utána egy hét mulva ugy elfelejtem mint a sicc? mert nálam ez volt. én soha nem tudtam megtanulni olyat ami nem érdekelt. azt csak magolni tudtam de a magolást elfelejted. egész életemben meg nem fogok ismételni hogy megmaradjon. ami érdekel azt viszont ma is tudom.


én is cukrász akartam lenni de örülök hogy nem lettem mert én is azt hallom mennyire szar,meg 12-15 ora melo, nincs életed és egy nagyobb helyen brutál rohangálás és stressz van.

2012. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 A kérdező kommentje:

Nekem nem egy válalkozó ismerösöm van akiknek éretcségije van....

a számolgatást meg ugyis a könyvelő cisnálja

2012. jan. 25. 13:40
 56/100 anonim ***** válasza:
69%

# 55

és a legtöbb most fog cumizni januártól elég keményen

2012. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/100 anonim ***** válasza:
100%

Francokat. Van, amit a könyvelő csinál, és van, amit te.

Például ilyen helyesírással hogy akarsz egyáltalán levelet írni? Aláírni tudsz legalább?

Ismerek egy ilyen srácot, mint te, tudod mi lett belőle?

Nagy büdös semmi, soha. Előadta, hogy ő majd így meg úgy, holott két számot alig tud összeadni. Betanított munkás minimálbérért és az is marad. Tudod ő sem hallgatott a szüleire.

2012. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 anonim ***** válasza:
100%
Te gyerek te reménytelen eset vagy...Ne tanuljál akkor, szökjél el szombaton, ne is érettségizzél le, és nyiss egy cukrászdát a nulla tudásoddal, majd meséld el hogy ment.
2012. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/100 anonim ***** válasza:

ige egy vállakozáshoz kellene tudni a gazdaságot. de nem minden ember ennyire okos!van a gazdaságit meg a kreativ. a gazdasághoz, meg könyveléshez ambicio is kell,én sem tudnám összehozni a kettöt. én nem vagyok üzletvezetönek valo. nincs rá ambiciom. nem tudnék fönök lenni stb. ez nem tanulás kérdése. egyszerüen nem nekem valo.

külföldre se mindenki megy ki inkább itt szenved. miért? mert fél az ismeretlentöl mint én. ez van... vannak ilyen selejtek. nem lehet mindenki olyan fasza gyerek.

2012. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 anonim ***** válasza:
2%
Figyelj, jól teszed ne tanulj, senki se tanul normálisan, aki meg tényleg tanul az meg nem viszi semmire mert olyan szakor választ amivel nem tud elhelyezkedni.:) Bulizz
2012. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!