Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztetek jogos ez a bűntetés a...

Sztetek jogos ez a bűntetés a szüleimtöl? = (

Figyelt kérdés

Kaptam pár rosz jegyet de oan tárgyakbol amivel soha se akarok semmit se kezdeni (matek töri stb stb) és eltiltottak mindentöl géptöl mindentöl meg bulizni se mehetek amig ki nem javitom :( Nem tul szigoruak? Viszont most lesz az 1ik legjobb barátom szülinapja szombaton és naon szeretnék el menni de nem engednek :( H vehetném rá őket? Mert ha nem engednek elszökök én elmeek az tuti de azért jobb lenne ha el engednének :/

15/F


2012. jan. 25. 12:56
 61/100 anonim ***** válasza:
24%

"Aki szerint nem fontos a matek, azt azért odaültetném egy vállalkozó számolós munkáihoz "


Voltam ilyen helyzetben.Továbbra is állítom hogy nem fontos a matek.

2012. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/100 anonim ***** válasza:
100%

na ez meg a másik... hiába tanulsz jol ha álmaid szakmájával szart se érsz.... meg döntsd el mi akarsz lenni 14 évese... én 25 vagyok és még mindig nem tudom! persze dolgozom meg minden ,de nem a szakmámban,és utolag rájöttem hogy az se volt jo ötlet,de mégis mi a frászt csináljak?

csak azért nem aggodom mert anyám is 40 évesen jött rá hogy kozmetikus akar lenni és most kozmetikája van.

2012. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/100 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig továbbra is állítom, hogy fontos. Nulla tudással ezeket a dolgokat senki nem tudja elvégezni.

Ez a gyerek írni alig tud és a buli miatt van felháborodva.

Rendben van, hogy vállalkozni akar, de így hiába csinálja, csak bukik vele. A dolgozói ott lophatják meg, ahol tudják, és menni fog nekik, mert ő az ég világon semmit nem venne belőle észre. Ehhez ész kell és tudás. A tapasztalat lesz, ami majd talpraesetté és gyakorlottá fogja tenni, addig csak abból tud élni, amit megtanul, magyarán ő semmiből.

2012. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/100 anonim ***** válasza:
100%
Szegény szüleid, nagyon sajnálom őket.
2012. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/100 anonim ***** válasza:
100%

Te meg attól, hogy 25 éves korodra nem találtad ki mit akarsz csinálni ne add már a lovat a gyerek alá.

Szerinted ez lenne a cél, amit te csinálsz? Dolgozol aztán majd ha lesz lehetőséged dolgozol álmaid szakmájában, de akkor is csináltál valamit. Ő jelen pillanatban épp semmit nem kíván tenni, csak bulizni.


Bár nem értem miért fáj kijavítani azokat a rossz jegyeket. Ha már hosszú távon nem érdekli mi lesz vele, akkor legalább a rövid távú cél érdekében kijavítaná, nevezetesen, hogy szórakozhasson.

2012. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 anonim ***** válasza:
Jó a kérdező az más tészta de reménykedjünk hogy csak szórakozik:)
2012. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/100 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem vagyok biztos benne. Nagyon sok az ilyen gyerek.

Megőrülnék, ha a fiam ilyen lenne. Minden vágyam, hogy olyan fiam legyen, akire büszke lehetek, aki okos és értelmes, de legalább a maximumot akarja kihozni magából és a saját dolgát végezze lelkiismeretesen.

2012. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 A kérdező kommentje:
de szombatig nem tom kijavitani h javitanám ki!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 25. 13:55
 69/100 A kérdező kommentje:

én is a maximumot akarom kihozni magambol és vannak is terveim és nem a semmit akarom cisnálni

csak nem törivel!!! És ja el akarok menni bulizni nemtom ez mért baj...

2012. jan. 25. 13:56
 70/100 A kérdező kommentje:
van aki 40évesen se tugyja mit akar én meg 15 évesen tom!
2012. jan. 25. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!