Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztetek jogos ez a bűntetés a...

Sztetek jogos ez a bűntetés a szüleimtöl? = (

Figyelt kérdés

Kaptam pár rosz jegyet de oan tárgyakbol amivel soha se akarok semmit se kezdeni (matek töri stb stb) és eltiltottak mindentöl géptöl mindentöl meg bulizni se mehetek amig ki nem javitom :( Nem tul szigoruak? Viszont most lesz az 1ik legjobb barátom szülinapja szombaton és naon szeretnék el menni de nem engednek :( H vehetném rá őket? Mert ha nem engednek elszökök én elmeek az tuti de azért jobb lenne ha el engednének :/

15/F


2012. jan. 25. 12:56
 11/100 anonim ***** válasza:
97%

Hát, bocsi de teljesen jogos. Mert gondolom szeretnél leérettségizni és bizony ezek kötelező érettségi tárgyak. Ha viszont te nem akarsz érettségit meg szakmát szerezni, hanem el tengni-lengni a 8 általánosoddal, akkor viszont nem értem a felháborodásukat.

A szüleid jót akarnak neked, mert nem szeretnék, hogy képzetlen legyen a gyerekük. Ma már az érettségi alapkövetelmény és ahhoz szükségesek ezek a tárgyak. Inkább javítsd ki, sztem ha szerzel pár 4-es 5-ös, akkor már nem fognak érte piszkálni.

És ne szökj meg mert azzal csak rontasz az amúgy sem rózsás helyzeteden. Mond meg nekik, hogy szeretnél elmenni és ígérj nekik fűt fát, aminek persze egy részét be is tartod, és akkor talán van esélyed. Vagy pl. beszéld meg velük, hogy elmész, de pl éjfélre hazaérsz.

2012. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/100 anonim ***** válasza:
100%
hanem mivel? mik azok a nagy tervek, amelyikhez egyikre se lesz szükséged?
2012. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/100 anonim ***** válasza:
84%

Jogos.


Gondolj bele, nem agyonvertek félig büntetésből, csak nem gépezhetsz meg szórakozhatsz egy darabig. Ez legyen életed legnagyobb problémája!

2012. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/100 A kérdező kommentje:

de nem akarom kijavitani mert ezeknek semmi értelme >.<

Am meg én elfogadom más véleményét de sztem akk se jogos mert nem szombaton este tanulnék és simán el engedhetnének!!!!

2012. jan. 25. 13:09
 15/100 anonim ***** válasza:
100%
vmit vmiért alapon maradsz otthon
2012. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/100 anonim ***** válasza:
100%
Nulla képzettség nélkül a szüleid nyakán akarsz majd élősködni? Bármennyire is szeretnek a szüleid és bármennyire is az a dolguk hogy eltartsanak, szerintem hamar megunják majd az ingyen élő fiukat, akinek zéró motivációja van úgy kb. az életre is.
2012. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/100 anonim ***** válasza:
88%
Az érettségi tárgyak jegyei a belépők minden egyetemre. Ha azok rosszak, akkor nem vesznek fel egy egyetemre vagy főiskolára sem. Azt nem tudom megérteni, hogy már majdnem felnőtt emberek, kamaszok mi a fenének nem bírják megérteni, hogy saját maguknak tanulnak? Nem a szüleidnek lesz jó állása és fizetése, ha tanulsz, hanem neked. Még ha egy kisiskolás ezt nem bírja felfogni, na de egy 15 éves?
2012. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyerek koromban úgy magyarázta a Mamám, hogy nekem az iskola a munkám. Tehát ott kell kihoznom magamból a maximumot, még akkor is ha nem szeretem a tárgyat. Ha nem dolgozok jól nem élek jól, tehát te most nem teljesítettél jól, így meg vagy vonva a jó dolgoktól is.

Ez van.

2012. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/100 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarod kijavítani? Jó akkor ne javítsd, az már a te dolgod, de akkor bulizni se akarj. Tudod valamit valamiért. A szüleid nem azért dolgoznak, hogy te tudj szórakozni, hanem hogy meglegyenek azok a dolgok amik nélkülözhetetlenek az élethez. De nem a bulizásod miatt!!! Ha el akarsz menni azért tenned is kell, pl. kijavítod a rossz jegyeid!
2012. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/100 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, igazad van.

Semmire nem jók, senkinek nem kell.

De ezt kell csinálnod. Ez van. Akármekkora hisztit levágsz, akkor is ez lesz.

A szüleid teljesen korrektek.

2012. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!