Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztetek jogos ez a bűntetés a...

Sztetek jogos ez a bűntetés a szüleimtöl? = (

Figyelt kérdés

Kaptam pár rosz jegyet de oan tárgyakbol amivel soha se akarok semmit se kezdeni (matek töri stb stb) és eltiltottak mindentöl géptöl mindentöl meg bulizni se mehetek amig ki nem javitom :( Nem tul szigoruak? Viszont most lesz az 1ik legjobb barátom szülinapja szombaton és naon szeretnék el menni de nem engednek :( H vehetném rá őket? Mert ha nem engednek elszökök én elmeek az tuti de azért jobb lenne ha el engednének :/

15/F


2012. jan. 25. 12:56
 41/100 A kérdező kommentje:
szakács akarok lenni vagy cukrász még nem biztos de 95% és ehez egyikhez se kell ez...
2012. jan. 25. 13:27
 42/100 anonim ***** válasza:
100%
mind a kettővel nehéz elhelyezkedni. van szakács és cukrász ismerősöm is, de nagyon megbánták
2012. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/100 anonim ***** válasza:
100%

KAMU! Ha eltiltottak a géptől akkor hogy tudsz írni?

Amúgy meg jogos az eltiltás! Ha akarsz valamire menni az életben akkor tanulj!

2012. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyikkel sem könnyű elhelyezkedni. Az egyik barátom szakács, 2havonta kirúgják úgy, hogy fizetést nem látott.


Persze cukrászra van ellenpéldám is, ő rohadt jól keres, vezető meg miegymás, csak épp 30 éve dolgozik a szakmájában, nem kezdő.

2012. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/100 anonim ***** válasza:
100%

Jogos!

Én szigorúbb büntetést is adnék! Ha most nem tanulod meg, hogy a középiskola nem játék, akkor mikor? Mi lesz veled érettségin?

2012. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 anonim ***** válasza:
100%
szakács a szakmám kitörölhetem vele a valogamat.
2012. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 anonim ***** válasza:
67%
Aki szerint a matek meg a töri nem fontos tantárgyak, az valami elképesztően szűk látókörű (vagy csak szimplán földbuta). Ha az én gyerekem írna ilyen kérdést, kb kitagadnám.
2012. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/100 A kérdező kommentje:

Jó de én nem el helyezkedni akarok velük hanem saját helyet nyitni :P

Am meg nem kamu úgy irok h még nincsenek itthon... de am telórol is tudnék :P:P

2012. jan. 25. 13:35
 49/100 anonim ***** válasza:
100%

És hogy akarsz vállalkozni, ha még a matekot sem tudod? :D :D

Tudod a vállalkozáshoz illik rendelkezni némi gazdasági ismerettel. Neked annyi tudásod nem lesz, hogy megértsd, ami körülötted folyik.

2012. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 anonim ***** válasza:
100%
saját helyet nyitni? ahhoz minimum vendéglátói, menedzser tapasztalat, vagy tudás szükséges, mert nem vezeti el magát. továbbá ilyen gazdasági helyzetben az egyik legrosszabb ötlet amit hallottam
2012. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!