Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztetek jogos ez a bűntetés a...

Sztetek jogos ez a bűntetés a szüleimtöl? = (

Figyelt kérdés

Kaptam pár rosz jegyet de oan tárgyakbol amivel soha se akarok semmit se kezdeni (matek töri stb stb) és eltiltottak mindentöl géptöl mindentöl meg bulizni se mehetek amig ki nem javitom :( Nem tul szigoruak? Viszont most lesz az 1ik legjobb barátom szülinapja szombaton és naon szeretnék el menni de nem engednek :( H vehetném rá őket? Mert ha nem engednek elszökök én elmeek az tuti de azért jobb lenne ha el engednének :/

15/F


2012. jan. 25. 12:56
 31/100 anonim ***** válasza:
100%

nem veszitek észre, hogy ez kamu?

ennyire béna senki sem lehet...

2012. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha kicsit normálisabbak lennének itthon a szakmunkásképzők, akkor ezzel a hozzáállással te oda sem kellenél. Manapság az megy oda, aki sehová máshová nem jó, de régen az ilyeneket oda sem engedték be.
2012. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/100 anonim ***** válasza:
54%
nem jogós ezek télleg nem fontos tárgyak szetrimntem szökly meg amikór meni akkarsz.énis ezt tetem anak idelyén.
2012. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/100 anonim ***** válasza:
5%

a diplomával is kitörölheted már nem csak az érettségivel. még elöfordul hogy néha kell de külföldön mindenhol már a szakma számit elöbb utobb itt is az lesz.


mellesleg nem mindegy hogy tud tanulni az ember.

én vizuálisan tanultam,magyarul tudtam kb mekkora oldal az adott tétel.

kihuztam azt a töritételt amit KIVÜLRŐL fujtam de a pánik miatt nem jutott eszembe az elsö szo a füzetemböl igy egy szot sem tudtam belöle. kettesre átrugdostak pedig tudtam 5ösre. ennyit erröl.

matekbol meg mindig hülye voltam a bonyolultakat sose értettem,és volt benne két logikai kérdés aminek semmi köze nem volt a tanultakhoz,és az elméletem hibásnak bizonyult a tanár szerint pedig szerintem az enyém is kijött az én elméletem szerint.

2012. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/100 A kérdező kommentje:
nem tok beszélni velük ienekröl mert ők is mindig az egyetemet nyomatják és nem értik h én nem akarok egyetemre menni...
2012. jan. 25. 13:23
 36/100 anonim ***** válasza:
100%
hanem mit akarsz csinálni?
2012. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/100 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsánat, de azért igenis vannak olyan diplomák, amikkel kapsz munkát. Orvosi diplomával nem maradsz munka nélkül és matematikus diplomával sem.

Szóval lehet szidni, de aki ezt elvégzi, annak igenis lesz munkája.

Nem lehet egy kalap alá venni az összes diplomát, vannak jók és kevésbé jók is.

2012. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/100 anonim ***** válasza:
27%
Figyelj, menj el bulizni, szökj meg, ennyi, jól teszed, fiatal vagy a tiéd a világ. :D
2012. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/100 anonim ***** válasza:
100%

teljesen jogos a szüleidtől. és ne szökj el a bulira. javítsd ki a jegyeidet és utána mehetsz ahova akarsz. 15 évesen ne a bulizáson járjon az eszed, hanem a tanuláson.

Tanuld meg, hogy a tetteidnek következménye van, a saját hibádból nem mehetsz a barátod szülinapjára.

2012. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/100 anonim ***** válasza:
100%

Mivan veled tezsvérem, beakadt a magnóban a lemez? Mit hajtogatod hogy semmi értelme? Nyögd már ki hogy akkor mihez szeretnél kezdeni, meg mégis milyen tantárgyakkal...?

Matek, töri, mi lehet az a stb. stb.? Gondolom a nyelvtan mindenképpen helyet kap a "semmi értelme" kategóriában.


Nem akarok belemenni, hogy a történelem azért fontos mert a múltban történt dolgok formálták a jelenünket (nem csak királyok vannak ott), úgyhogy helyette mondom inkább ezt, és próbáld meg értelmezi, és tudatosítani magadban amit most fogok írni: Lehetsz akármilyen bűbáj, jó ember, lehetsz akármilyen jó abban amit csinálsz, ha hiányzik az életedből a megfelelő OKTATÁS és általános dolgokat nem tudsz, akkor egyrészt soha sem fogod tudni 100%osan kihasználni önmagadat, másrészt pedig a többség szemében egy suttyó leszel (és ezen a helyzeten az sem javít ha a seggedet 20ezressel törlöd). Akármit csinálsz. És ezen csak az "általános műveltség" tud változtatni. Értsd meg, vagy ne. Nem az én életem.


A szüleidnek meg egyébként teljesen igazuk van, és attól különösen hasznos a büntetés hogy lemaradsz valamiről ami fontos Neked. Viszont képzeld milyen boldog leszel amikor a következőre elmehetsz.

2012. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!