Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztetek jogos ez a bűntetés a...

Sztetek jogos ez a bűntetés a szüleimtöl? = (

Figyelt kérdés

Kaptam pár rosz jegyet de oan tárgyakbol amivel soha se akarok semmit se kezdeni (matek töri stb stb) és eltiltottak mindentöl géptöl mindentöl meg bulizni se mehetek amig ki nem javitom :( Nem tul szigoruak? Viszont most lesz az 1ik legjobb barátom szülinapja szombaton és naon szeretnék el menni de nem engednek :( H vehetném rá őket? Mert ha nem engednek elszökök én elmeek az tuti de azért jobb lenne ha el engednének :/

15/F


2012. jan. 25. 12:56
 21/100 anonim ***** válasza:
20%
ÁÁÁ tuti nem jogos, neked van igazad, szerintem szökj el. Semmi szükség ezekre a tantárgyakra, valóban, teljesen igazad van. A barátod szülinapja és a bulik sokkal fontosabbak.
2012. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/100 A kérdező kommentje:
Jó de nem akarok egyetemre meg fősulira menni mert az semmit se jelent anélkül is simán lehet jó élete vkinek nekem ez az egész suli tök felesleges
2012. jan. 25. 13:15
 23/100 anonim ***** válasza:
100%

# 23

miből élnél jól diploma nélkül? munkát is alig találni

2012. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/100 A kérdező kommentje:
az egy dolog h elszökök csak pénzt se akarnak adni :(
2012. jan. 25. 13:16
 25/100 A kérdező kommentje:
Hát körülöttem kb. ugyananyi diploma nélküli él jól mint diplomás..................
2012. jan. 25. 13:16
 26/100 anonim ***** válasza:
100%

# 26

csak diplomásokat hülyeség általánosan egy kalap alá venni, egy mérnöknek(amihez fontos a matek) teljesen más elhelyezkedési lehetőségei vannak, mint egy bölcsésznek

2012. jan. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/100 anonim ***** válasza:
8%
Nem jogos.Úgy is az leszel ami belül benend van.Akik meg érettségivel jönnek meg diplomával azoknak mondom,hogy tele van a világ diplomás barmokkal úgyhogy egy szakmunkással többre fog menni mire odajut,hogy dolgoznia kell.Oda meg be fog jutni úgy is.
2012. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/100 fúróferkó ***** válasza:
91%

"éretcségi tantárgy de 2esre úgy is megirom!!! még a hülyék is megirják!"


Próbáld meg az össze eddigi kommentedet újra leírni ide,normális emberként aki tanult helyesírást!

Nincs időd leírni a szavakat,azért rövidítesz?

Te olyan homály vagy ,hogy el sem képzeled.A veled hasonlóval van tele az utca.

2012. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/100 anonim ***** válasza:
8%
Azzal nem értek egyet, hogy ezek nem fontos tantárgyak. Persze ha nem akarsz egyetemre menni, akkor valóban "felesleges" komolyabban beleásni magad. A dolgoktól való ilyen szintű eltiltást viszont emeletes baromságnak tartom. 1. Javítani csak akkor tudsz, ha újabb dolgozatra kerül sor. 2. A barátodnak is rosszul esik, ha nem veszel részt egy számára fontos eseményen. 3. Nem leszel attól jobb tanuló, ha otthon tespedsz. (Ha csak ülsz a tankönyvek fölött, nem jelenti azt, hogy meg is tanulod.) 4. Még inkább megutálod ezeket a tantárgyakat. 5. A köztetek lévő szakadék még inkább nőni fog. Le kellene végre ülni, és tisztázni, hogy mit is akarsz az élettől. Miért nem lehet egymás véleményét meghallgatva és mérlegelve őszintén beszélgetni???
2012. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/100 anonim ***** válasza:
100%
Minden iskolában van matematika és történelem. Ezek alaptárgyak, teljesen mindegy hogy autószerelő akarsz lenni, vagy orvos.
2012. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!