Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ússzam meg ezt az utazást...

Hogy ússzam meg ezt az utazást? Semmiképp nem akarok menni!

Figyelt kérdés

A barátom nagymamája nyert egy 5 napos utazást (szállás, ellátás) Hajdúszoboszlóra 4 főre. Minket hívtak el (tehát nagyszülők, meg mi mennénk). Én ezt annyira cikinek érzem :S Az egy dolog hogy mondták hogy nem kell együtt lennünk sülve-főve csak szeretnének ennyivel hozzájárulni hogy elmehessünk nyaralni együtt, de ez milyen már? :S Mert ha ideadják az egész utazást, hogy hívjunk még 2 embert, azt mondom de jó fejek. De ez nesze semmi fogd meg jól :S


Nem akarok menni, de nem tudom, hogy beszéljem le a páromat, ő örül a lehetőségnek. Szerintem meg irtó gáz huszonéves fiatalként a nagyiékkal nyaralgatni..


2011. júl. 2. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
100%
Hát gratulálok...Hogy lehet valaki ilyen? A párod helyében én téged szégyelnélek...nagyon nagy bunkóság lenne ha lebeszélnéd a párodat,gondolom neki se esne jól,se a nagyszülőknek akik csak jót akartak. Meg egyáltalán azért mert nyugdíasok ,miért lennének cikik? Meg sem próbálod megismerni őket..pedig a barátod családjáról van szó!!!
2011. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
100%
kretén. "nagyon függsz attól, hogy mit gondolnak rólad vadidegen emberek.. mintha nekik nem lennének nagyszüleik, vagy nem lenne jobb dolguk pont veled foglalkozni." ez a véleményem.
2011. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar amúgy, hogy mindenki azt mondja, te vagy a hülye?
2011. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
100%
Én is végig olvastam a kommenteket. Nem hiszem el, hogy még mindig nem vetted magad észre-válaszaidból ítélve. Boldogan mondanék igent a nyaralásra, nem hiszem el, hogy ilyen vagy...Miért nem mondod meg a párodnak az igazat, miért nem akarsz menni?? pff...
2011. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
100%
Szinte kamugyanús kérdés... NEm lehet valaki ennyire higgadtan hülye.
2011. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
100%
te beteg vagy, mi az hogy ciki neked? e vagy ciki a pasidnak, hogy egy buta primitiv csajjal jár együtt
2011. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
100%
kivétel nélkül mindenkit felpontoztam:) találd ki kedves kérdező, kinek adok igazat :D barom:)
2011. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélve arról, hogy a "kérdező" tojik jelentkezni. Biztos oda vannak nyaralni a "ciki" nagyiékkal, nehogy kidobja a barátja. Vagy tényleg kamu a kérdés és jót vihorászik a monitor előtt, hogy mennyi reakció érkezett. Szép kis firma!
2011. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!