Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ússzam meg ezt az utazást...

Hogy ússzam meg ezt az utazást? Semmiképp nem akarok menni!

Figyelt kérdés

A barátom nagymamája nyert egy 5 napos utazást (szállás, ellátás) Hajdúszoboszlóra 4 főre. Minket hívtak el (tehát nagyszülők, meg mi mennénk). Én ezt annyira cikinek érzem :S Az egy dolog hogy mondták hogy nem kell együtt lennünk sülve-főve csak szeretnének ennyivel hozzájárulni hogy elmehessünk nyaralni együtt, de ez milyen már? :S Mert ha ideadják az egész utazást, hogy hívjunk még 2 embert, azt mondom de jó fejek. De ez nesze semmi fogd meg jól :S


Nem akarok menni, de nem tudom, hogy beszéljem le a páromat, ő örül a lehetőségnek. Szerintem meg irtó gáz huszonéves fiatalként a nagyiékkal nyaralgatni..


2011. júl. 2. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 A kérdező kommentje:

Egyszer feljöttek Pestre és a Westend közepén nekiálltak enni az otthonról hozott szendvicseket. Azt hittem elsüllyedek.


Nagyon égne a fejem, ha a svédasztalos reggeli közben felpakolnák a fél kínálatot a szobájukba "későbbre"..kitelik tőlük.


Szerintem ezek kínos dolgok, és lévén én tudok viselkedni, én nem kerülök ilyen szituációba később. Megértem hogy idősek és máshogy nőttek fel és éltek, mint mi, de azért ezeket a dolgokat inkább nem erőltetném.


A kapcsolatom a párommal pedig jó.

2011. júl. 2. 21:49
 42/88 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te fogod őket lépten-nyomon "beégetni" a sznob kényeskedő nyafogásaiddal -.-'
2011. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
100%

A westend közepén tiltva van a táplálkozás? Eddig nem hallottam róla.

És ki előtt égtél? Hülye!

2011. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
100%
most halt meg a barátom nagymamája. Pár hete lenn voltunk náluk vidéken 2 napra. Sosem bocsátanám meg magamnak, ha visszautasítottam volna a meghívást. nekem is, de főleg a barátomnak sokat jelentett, h utoljára még együtt voltunk. Ha magad miatt nem is, a barátodért megtehetnéd.
2011. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon égne a fejem, ha a svédasztalos reggeli közben felpakolnák a fél kínálatot a szobájukba "későbbre"..kitelik tőlük. "


Csak meg kell mondani Nekik, hogy ilyet nem illik. Lakjanak jól az étterembe. Szerintem felfogják.

2011. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
100%
Én is megenném a szendvicsem bárhol, ha éhes vagyok... vagy neked az a menő, ha éhen halnak, vagy a sz*r műanyag drágaságokra költsenek? Jaj, aranyom, fogsz még te annyit sírni az életben...mert az élet mindig betöri az embert, ott, ahol rosszul látja a dolgokat.
2011. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
100%
10 éves korban talán elfogadható ez a viselkedés, de huszonévesen elég gáz.. Nem ciki családdal menni nyaralni, sőt az sem ciki, ha az öregeknek vannak dolgaik. Kinek mi köze hozzá? Látom nagyon függsz attól, hogy mit gondolnak rólad vadidegen emberek.. mintha nekik nem lennének nagyszüleik, vagy nem lenne jobb dolguk pont veled foglalkozni. Ráadásul pont olyan alakoktól tartasz, akik amúgy is ítélkező sznob taplók, és maximum arra érdemesek, hogy körberöhögd őket..
2011. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:
100%
Jogos! Te nagyon nagy állat vagy...vedd csak magadra!!! Meg is érdemelnéd, hogy a drágád végig olvassa ezeket a sorok amiket a nagyszüleiről írtál...mekkora egy 0 ember vagy...Ne is menj el a nyaralásra, de a párodnak ezeket mind mondd el, amiket nekünk...akkor tuti többet nem fog kellened a nagyszülős nyaralás miatt sírni, mert ki leszel dobva...:SSS
2011. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
100%

Ha felpakolnak a kajából, hát hadd tegyék. Ha ez az első v második nyaralásuk egész életükben, akkor tényleeg megérdemlik, h lazuljanak.

Sztem ezt ők második nászútnak is tekintik és hiába, h nem fiatalok, de sztem még az ágy is nyikorogni fog esténként.

A szomszédaim, akik kb 70 évesek többet csinálják, mint mi a párommal.

2011. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
100%
ÚÚúúristen hogy te mekkora egy seggh.lye,ostoba,retardált, undorító kis kva vagy. Iszonyat buta vagy,egyszerűen el sem hiszem h van ilyen. Szegény barátod remélem minél hamarabb megtudja milyen egy visszamaradott kis k.csög vagy.
2011. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!