Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ússzam meg ezt az utazást...

Hogy ússzam meg ezt az utazást? Semmiképp nem akarok menni!

Figyelt kérdés

A barátom nagymamája nyert egy 5 napos utazást (szállás, ellátás) Hajdúszoboszlóra 4 főre. Minket hívtak el (tehát nagyszülők, meg mi mennénk). Én ezt annyira cikinek érzem :S Az egy dolog hogy mondták hogy nem kell együtt lennünk sülve-főve csak szeretnének ennyivel hozzájárulni hogy elmehessünk nyaralni együtt, de ez milyen már? :S Mert ha ideadják az egész utazást, hogy hívjunk még 2 embert, azt mondom de jó fejek. De ez nesze semmi fogd meg jól :S


Nem akarok menni, de nem tudom, hogy beszéljem le a páromat, ő örül a lehetőségnek. Szerintem meg irtó gáz huszonéves fiatalként a nagyiékkal nyaralgatni..


2011. júl. 2. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
100%

Ez a csaj nem normális...

Nem hogy örülnél, hogy mehetsz. Mindezt ingyen.

2011. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt sírok... most komolyan léteznek ilyen p.csák? Kérlek édes Istenkém, add, hogy én okosabban neveljem a kislányomat és ne legyen belőle egy ilyen agyilag 10 évvel visszamaradt HP. Szegény nagyszülők a lelküket kitennék, te meg egy ilyen kis gusztustalan pina vagy? Beégetni téged? ne félj kicsikém, megy az egyedül is, a létezésed már önmagában elég a ciki helyzethez. Úristen, de felcseszted az agyam, én is hülye vagyok, hogy leállok egy agyilag zoknival értekezni... Remélem a barátod hamar szembesül a valódi éneddel...
2011. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
100%

"Én nyaralni, szórakozni szeretnék, nem azon izgulni, hogy hol kevernek minket cikis helyzetbe. Nem szoktak nyaralni, utazni, szerintem hotelben sem voltak még. Nem hiányzik, hogy beégessenek minket valami hülyeséggel."


Übergáááááz vagy! az összes szálloda tele van nyugdíjasokkal mégis hogy kevernének cikis helyzetbe? a recepciósnak meg a többi dolgozónak az a dolga h kiszolgálja őket.milyen emberek vannak komolyan.. sztem kicsit visszamaradott vagy, már bocsi h ezt mondom de úgy tűnik baj van az agyaddal

2011. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom azt a srácot, hogy egy ekkora lúzer, szűk látókörű ostoba pitscha jutott neki

-.-'

2011. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
100%

21:39es köszike:D látom más is így gondolja:)

Kérdező: beégetni? te normális vagy? jézusom..... ők is emberek bas.od nem egy lakatlan szigeten éltek eddig elzárva a civilizációtól akik azt se tudják mi az a villa és a tányér-.- hidd el kulturáltabban tudnak viselkedni mint te (a leírásod alapján ezt veszem le...)

Amúgy meg ha valamivel mégis beégnek? Ki nem sz.rja le? Estél már el tömegben? Volt már, hogy véletlen a fogad között maradt egy kajadarab? Vagy esetleg kajás maradt a szád széle és más szólt? Ne adj isten volt már, hogy valamivel beégtél mások előtt. Én így látatlanba megmondom, hogy igen volt. Ilyen minden emberrel van. Na és? Most ezért veled se kéne menni nyaralni? Istenem... -.- tudod mi a legszebb? Itt mondjuk neked már 4 oldalon keresztül, hogy hülyeségeket mondasz, te mégis a saját hülyeséged hajtod... áhhh el se hiszem.. -.-

2011. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a csajt nem kell már hülye helyzetbe hozni. Hozza ő magát abba!!!

-.-

2011. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjen el a barátod velük, meg egy másik csaj, aki megérdemli és megköszöni. Te meg, mivel kirándulni, bulizni akarsz, menj, tessék, senki sem tart vissza.
2011. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 anonim ***** válasza:
100%
Neked baj van az agyaddal,már ne is haragudj.Már előre azon görcsölsz,hogy mivel fognak leégetni?Ilyen rohadt önző embert.....Mert idősek,még nem hülyék.elég sokat megélhettek már és bizonyosan tudnak viselkedni még olyan helyen is ahol nem voltak.Örülhetnél,hogy meghívtak egyáltalán.
2011. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:
100%
Édeskicsiszívem, és arra nem gondoltál, hogy talán majd azt gondolják mások, hogy "De szerencsés az a lány! A párjával nyaralhat, és a nagyszülők őt hívták el, holott vihettek volna mást is." És hasonlók.
2011. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim ***** válasza:
100%

A világért sem akarlak elkeseríteni, de te 20 perc alatt legalább 30 ember előtt égetted be magad... :D

Szerintem ezt még a barátod nagyszülei sem fogják überelni, úgyhogy no problem :D

2011. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!