Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ússzam meg ezt az utazást...

Hogy ússzam meg ezt az utazást? Semmiképp nem akarok menni!

Figyelt kérdés

A barátom nagymamája nyert egy 5 napos utazást (szállás, ellátás) Hajdúszoboszlóra 4 főre. Minket hívtak el (tehát nagyszülők, meg mi mennénk). Én ezt annyira cikinek érzem :S Az egy dolog hogy mondták hogy nem kell együtt lennünk sülve-főve csak szeretnének ennyivel hozzájárulni hogy elmehessünk nyaralni együtt, de ez milyen már? :S Mert ha ideadják az egész utazást, hogy hívjunk még 2 embert, azt mondom de jó fejek. De ez nesze semmi fogd meg jól :S


Nem akarok menni, de nem tudom, hogy beszéljem le a páromat, ő örül a lehetőségnek. Szerintem meg irtó gáz huszonéves fiatalként a nagyiékkal nyaralgatni..


2011. júl. 2. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
95%
23:32es szakadtam rajtad XD komolyan.. köszönöm.. eddig sírtam, mert vmi rossz dolog történt velem, de most ezt olvasva a nap első nevetése hagyta el a számat (L) :) isten vagy.. ott a pont:D
2011. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
100%

Úristen! Nézd, ha semmiképpen nem akarsz menni, akkor ne menj. Jobban járnak hidd el nélküled. Nem kell egésznap a te idegesítő nyavalygásodat hallgatniuk, hogy most éppen feltörte a lábad a cipő, most meg éppen lefolyt rólad a 2kg smink. Egyszerűen elgondolni sem tudom, hogy idegen idős emberek téged is hívnak magukkal nyaralni, neked meg a legnagyobb bajod a korukkal van? Basszus tedd már össze a két kezed, hogy ilyen rendesek és el tudnak viselni. Persze mennyivel sokkal kényelmesebb lenne ha odaadták volna az utazást, na de akkor ha lúd legyen kövér, ne is a párodnak hanem neked. Így legalább a saját unokájuk is kimaradt volna a nyaralásból, mert nem fért volna bele a létszámba a sok hozzád hasonló pláza pi*csa barátnőd miatt.

Ilyen felfogással nagyon de nagyon iskolázatlan huszonéves lehetsz, de szerintem inkább olyan 14-15. Bár még az is sok. Rettentően szánalmas vagy..

2011. júl. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
100%

23:32:

:D:D:D Te egy zseni vagy:D Respect!

2011. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
100%
23:32 voltam, há' köszkösz, ez most tök jól esett nekem is, lehet, hogy végre eltudok békésen aludni, most, hogy megmosolyogtattam valakit:D és köszi a zsenit!háh:D Ł
2011. júl. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok mást írni, csak ismételném a többieket. Kivétel nélkül mindenkivel egyetértek.

Szánalmas vagy, én a barátod helyében kirúgnálak.

2011. júl. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
100%

Ja én is jót röhögtem :D Am nagyon úgy tűnik h nem sokat fog fel ebből a kérdéskiíró, érkezett hetvenX válasz és egyre jobban leégeti magát a többi hozzászólásával.

Amúgy ha nem akarsz menni ne menj, amúgy sem hiszem hogy tudnád ezt a kedves gesztus valahogyan viszonozni feléjük.

2011. júl. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a kérdés kamu:) De az 23:32-es válaszáért muszáj volt hozzászólnom:)
2011. júl. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
100%
Növeljétek az egómat, ezaz! xD Köszönöm, tényleg jól esik:)..xd
2011. júl. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez kamu :D hi-hi-hi... nem létezik, hogy ilyen abort...szmaradékokat hord a hátán a föld, mint a kérdező.
2011. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
79%

23:32: ez nagyon jó!!! Férjemnek ma reggel olvastam fel, miközben sírtam a röhögéstöl xD xD


Szerintem legyél öszinte. Akkor talán lehetöségük van mást elvinni.


Elmesélem mi az IGAZÁN ciki:

Múltkor kénytelen voltam magammal vinni a 10 hónapos lányomat az Erste bankba, nem volt aki vigyázzon rá, az ügy meg sürgös, határidös volt.

Sokat kellett várakozni, a lányom türelmetlen volt és egy idö után torkaszakadtából elkezdett üvölteni és nem volt hajlandó abbahagyni. Mindenki úgy nézett ránk mint a véres rongyra, már vártam mikor dobnak ki. Ráadásul rosszul volt rácsavarva a cumisüveg teteje és mikor itatni akartam, kiborult oda a fele a vizének. Az ügyintézöcsaj is meglehetösen bunkó volt, babám elkezdte lepakolni az asztalt és ledobálni a földre a dolgokat, a papírt a szájába vette stb.

Na ez CIKI volt!!!:(

23/N

2011. júl. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!