Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ússzam meg ezt az utazást...

Hogy ússzam meg ezt az utazást? Semmiképp nem akarok menni!

Figyelt kérdés

A barátom nagymamája nyert egy 5 napos utazást (szállás, ellátás) Hajdúszoboszlóra 4 főre. Minket hívtak el (tehát nagyszülők, meg mi mennénk). Én ezt annyira cikinek érzem :S Az egy dolog hogy mondták hogy nem kell együtt lennünk sülve-főve csak szeretnének ennyivel hozzájárulni hogy elmehessünk nyaralni együtt, de ez milyen már? :S Mert ha ideadják az egész utazást, hogy hívjunk még 2 embert, azt mondom de jó fejek. De ez nesze semmi fogd meg jól :S


Nem akarok menni, de nem tudom, hogy beszéljem le a páromat, ő örül a lehetőségnek. Szerintem meg irtó gáz huszonéves fiatalként a nagyiékkal nyaralgatni..


2011. júl. 2. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor kabbe. kedvesebbet nem tudok erre írni..:D
2011. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ne hagyjátok ki. Nem kellene beszűkültnek lenned, más generációval is érezheti magát jól az ember. Légy érdeklődő, nyitott, fogd fel vidáman, poénnak.

Miért is kellene szégyellned őket? Utólag majd nem szégyelled, hogy ezért nem mentél el? Én ezt nem is értem.

Attól még kialakíthatjátok a saját programotokat.

És miért is irtó gáz? mert hogy mások (akikhez semmi közötök, és többé nem látjátok őket) mit szólnak? Ugyan...

2011. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
100%
Lehet velem van a gond, de szerintem ebben semmi ciki nincsen. Inkább örülj neki!
2011. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó az^^:D

15/L

2011. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Én szivesen mennék nagyimmal nyaralni. Csak nekik nincs ilyenre idejük. Kertszkednek s mhészkednek.80évesen. Mi(fiatalok) 25vesek bagyunk
2011. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 A kérdező kommentje:

Hát tényleg baromi jó két nyugdíjassal utazgatni :S


Még ha külön is lennének a programok, ha összefutunk valahol, nem tehetek úgy mintha nem velem lennének, ha odajönnek hozzánk..

2011. júl. 2. 21:24
 7/88 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, erre csak azt mondom: sz..jál sünt. Az jól fog esni nyaralás helyett.
2011. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
100%
Én kihasználnám az ingyen programokat. Ingyen fürdőzés, medence stb. Kár, hogy cikik neked a barátod nagyszülei. Nem tudom fordított esetben neked ez hogy esne.
2011. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
100%

jóég neharagudj de te nagyon gáz vagy evvel a hozzáállással

én töke örülnék neki

nagyon aranyos nagyszülei vannak... te meg

ne is haragudj de a szám tátva maradt



egy huszonéves lány aki imádja a (volt)párja nagymamáját

2011. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, ajánlj be minket a férjemmel. Mi mennénk szívesen kirándulni, ingyen!!!, akárkivel, aki van olyan kedves, hogy elvisz. Meg tudnánk becsülni. Sajnálom, hogy olyanoknak jut a jó, akik nem tudják megbecsülni.
2011. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!