Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ússzam meg ezt az utazást...

Hogy ússzam meg ezt az utazást? Semmiképp nem akarok menni!

Figyelt kérdés

A barátom nagymamája nyert egy 5 napos utazást (szállás, ellátás) Hajdúszoboszlóra 4 főre. Minket hívtak el (tehát nagyszülők, meg mi mennénk). Én ezt annyira cikinek érzem :S Az egy dolog hogy mondták hogy nem kell együtt lennünk sülve-főve csak szeretnének ennyivel hozzájárulni hogy elmehessünk nyaralni együtt, de ez milyen már? :S Mert ha ideadják az egész utazást, hogy hívjunk még 2 embert, azt mondom de jó fejek. De ez nesze semmi fogd meg jól :S


Nem akarok menni, de nem tudom, hogy beszéljem le a páromat, ő örül a lehetőségnek. Szerintem meg irtó gáz huszonéves fiatalként a nagyiékkal nyaralgatni..


2011. júl. 2. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
100%
És ha cikibe hoznak akkor mi van? Ismeretlen emberek lesznek ott, kevés az esélye, hogy ismerőssel találkoznál. Mellesleg háromnegyed óra alatt úgy leégetted magad..., hogy ezt még a nagyszülőknek is nehéz túlszárnyalni.......
2011. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer feljöttek Pestre és a Westend közepén nekiálltak enni az otthonról hozott szendvicseket.

:DDD

Én is szoktam enni a szendvicseimet buszon, padon, a suliban, ha éhes vagyok :DD Lehet olcsóbb és egészségesebb is, mint a mc donalds-os műjakák. Érdekes, hogy eddig még senki nem nézett hülyének azért, mert eszek :D

2011. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egy válaszvadász kamukérdés, vagy igaz? Ha igen, akkor őszintén "sajnállak". Tudod mivel töltik legtöbben a nyarukat? Elárulom, munkával. Az olyan fincsi.
2011. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 A kérdező kommentje:

A Westend nem a vidékiek turistalátványossága, hanem bevásárlóközpont. Na most úgy viselkedni mint aki most lát először mozgólépcsőt vagy szökőkutat, elég gáz.


Mindegy, a kérdés nem ez volt, hanem, hogy hogyan adjam ezt a barátom tudtára.

2011. júl. 2. 22:10
 55/88 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges édes szívem, hogy ők akkor láttak először mozgólépcsőt. Tudod nem mindenki él abban a világban, ahol te hál' Istennek.
2011. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer voltam a W. ben, de mindkétszer inkább csak sétáltam, nézelődtem én is, csodáltam a nyüzsgést... Tudod, nem mindenki születik sznobnak, van, akinek a W. is kirándulás...
2011. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem simán mondd meg neki, hogy szégyelled a nagyszüleit. Elvégre ha olyan jó a párkapcsolatotok, ne hogy már hazudj neki egy ilyen dologban. Kíváncsi vagyok, hogy mit szólna :D
2011. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha már nem lesznek, akkor sírhatsz, hogy egy közös emlékkel, élménnyel kevesebb... A kisujjukat nyújtják, és csak akkor lenne jó, ha az egész karukat odaadnák... Önző majom vagy!
2011. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
100%

Jajj istenem, könnyesre röhögöm magam rajtad...:')

Akinek sérti a szépérzékét, ha valaki megnéz egy mozgólépcsőt, az költözzön egy lakatlan szigetre! Nehogy már úgy kelljen élniük az életüket, hogy mások vajon hogyan tartják elfogadhatónak.. Belőled soha nem lesz önálló gondolatokkal és vonásokkal megáldott ember, azt már most látom. Csak az számít, hogy mások mit gondolnak rólad! Hát a visszajelzésekből látszik, nem sok jót.. Több szimpatizánst szereztél volna, ha inkább nekiállsz bámulni a Westendes szökőkutat..

2011. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok Pesti, amikor először voltam a Westendbe én is csodálkozva néztem a szökőkutakat. Na nem azért mert még soha nem láttam, hanem mert olyan szépe, annyit és ilyeneket még sose láttam. Most akkor én is gáz vagyok? (hozzáteszem nem falusi, tehenek között nevelkedett, soha életében nem látott semmi érdekességet lány vagyok.. nagy városba élek én is) De szar..-.- már megnézni sem szabad valamit, ami tetszik és szép? Áhhh istenem, hogy te mekkora egy ááhhh:@ szegény barátod... és a kérdésedre a válasz. Állj elé és mondd el őszintén, hogy miért nem akarsz menni. Ne hazudozz neki. Ha már ekkora suttyó vagy legalább bátorság legyen benned, hogy megmondd neki az igazat.
2011. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!