Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ússzam meg ezt az utazást...

Hogy ússzam meg ezt az utazást? Semmiképp nem akarok menni!

Figyelt kérdés

A barátom nagymamája nyert egy 5 napos utazást (szállás, ellátás) Hajdúszoboszlóra 4 főre. Minket hívtak el (tehát nagyszülők, meg mi mennénk). Én ezt annyira cikinek érzem :S Az egy dolog hogy mondták hogy nem kell együtt lennünk sülve-főve csak szeretnének ennyivel hozzájárulni hogy elmehessünk nyaralni együtt, de ez milyen már? :S Mert ha ideadják az egész utazást, hogy hívjunk még 2 embert, azt mondom de jó fejek. De ez nesze semmi fogd meg jól :S


Nem akarok menni, de nem tudom, hogy beszéljem le a páromat, ő örül a lehetőségnek. Szerintem meg irtó gáz huszonéves fiatalként a nagyiékkal nyaralgatni..


2011. júl. 2. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
100%
A nagyiék nyerték az utat.Köszönd meg, hogy adnak lehetőséget nektek az együtt nyaralásra.Vagy nélkülük is tudnátok ketten együtt nyaralni? Miért adták volna az egészet nektek? A baj veled van, hogy a barátod nagyszüleit cikinek érzed.A sajátoddal sem mész sehová?
2011. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne menj, más meg összetenné a kezét, ha ingyen mehetne nyaralni.......

Hü-lye pics@! Ki mondta, hogy folyton a nagyiékkal kell lógni, gondolom nem velük fogsz ülne a gyógymedencében....

2011. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "cikigáz" embereket én úgy nyakon tudnám verni!!! Nem kell örökké megfelelni meg trendinek lenni! Én felnőttként is szívesen elutaztam volna a nagyszülőkkel, ha lennének. De nagyon régen nem élnek :(
2011. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
100%

Fúú, ne haragudj, de olyan idióta vagy. :D

Inkább örülj annak, hogy 5 napot pihenhetsz, és inkább köszönd meg, hogy Téged is vinni akarnak! Ne pedig nyafogj. Más (pl. én) ölni tudna egy ilyen lehetőségért. :)

2011. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy??? Én kamaszkorom elején éreztem ezt-azt cikinek...

Szerintem nagyon szép gesztus a barátod nagyszüleitől, hogy rátok gondoltak. Ne hagyd ki!

2011. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a ciki, hogy cikinek érzed. Irtó jófejek, én simán elmennék.
2011. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:
100%

Tudod én 25 éves létemre a fél karomat adnám, ha legalább csak még egy órát együtt tölthetnék a nagyszüleimmel, akik sajnos már nem élnek, hát még ha együtt is nyaralhatnék velük! Egy pillanatig nem érezném cikinek!!

Te meg egyszerűen hülye vagy, ha nem használod ki az alkalmat!

2011. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénzt adnának, azt nem szégyellnéd? Nélkülük a barátod sem volna a világon. És egyszer te is leszel öreg. Mi ebben a ciki?
2011. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 anonim ***** válasza:
100%
Uristen de ultra gáz vagy! huszonévesen egy 12 éves agyával gondolkozol. én egyből igent mondanék ha a barátom nyaralni hívna. együtt mehetnétek a medencébe, sörözni esténként, gondolom együtt is aludnátok, akármit csinálhattok a nagyszülők nem lennének a nyakatokon gondolom. és amúgy miért kellene letagadni őket ha odajönnek hozzátok? más is utazik családtagokkal sőt. ilyen kedves lehetőségre így reagálni megáll az eszem. hogy egyesek mennyire elcs*szettül gondolkodnak
2011. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
100%

Én idősek otthonában dolgozom és voltam már velük kirándulni, most meg 75. szülinapi bulira vagyok hivatalos. Szívesen megyek, mert nagyon aranyosak. Jó társaság, mindig van valami disznó viccük, amit ki sem néznék belőlük.

Nálatok egyszerübb a helyzet, mert nem igényelnek extra gondozást.

Az meg, h megfordult a fejedben, h ignoráld őket, az elég (1,2,3,4,5,6,7,8,9,10) nem szép dolog.

Az írásodból úgy érzem, h kamasz vagy, vagy legalább is közelebb a 20-hoz, mint a 30-hoz, mert elég éretlenül gondolkodsz.

2011. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!