Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ússzam meg ezt az utazást...

Hogy ússzam meg ezt az utazást? Semmiképp nem akarok menni!

Figyelt kérdés

A barátom nagymamája nyert egy 5 napos utazást (szállás, ellátás) Hajdúszoboszlóra 4 főre. Minket hívtak el (tehát nagyszülők, meg mi mennénk). Én ezt annyira cikinek érzem :S Az egy dolog hogy mondták hogy nem kell együtt lennünk sülve-főve csak szeretnének ennyivel hozzájárulni hogy elmehessünk nyaralni együtt, de ez milyen már? :S Mert ha ideadják az egész utazást, hogy hívjunk még 2 embert, azt mondom de jó fejek. De ez nesze semmi fogd meg jól :S


Nem akarok menni, de nem tudom, hogy beszéljem le a páromat, ő örül a lehetőségnek. Szerintem meg irtó gáz huszonéves fiatalként a nagyiékkal nyaralgatni..


2011. júl. 2. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek! Nagyon csicska ez a csaj! Én a hapsija helyében úgy küldeném vissza oda, ahonnan kibújt, hogy csak úgy füstölne.


A kérdésre a válasz: eléállnék és ezt mondanám: "Drágám! Szégyellem a nagyszüleidet, mert önmagukat adják és nem tudnak megfelelni a pózer igényeimnek, hogy én is mások elismeréséért esedezhessek. Velük ez nem fog menni, lécci lécci lécci, ne menjünk velük nyaralni. Gondolj csak bele, mi lesz ha meglátja valaki, hogy milyen mozdulattal tépik szét a lángost.. jujj..."

2011. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:
100%
sztem te még 50 évesen sem leszel elég érett egy gyerekhez. egyszer ha családod lesz 1000szer "cikibb" dolgokkal kell majd foglalkoznod. és akkor mi lesz ha a gyereked megáll bámulni a mozgólépcsőt? azt mondod hű de ciki és otthagyod? xDD
2011. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, én sírva fakadnék, ha ilyen lenne a párom hozzáállása bármelyik rokonomhoz. Nagyon szomorú, hogy így vélekedsz róluk.

A sznob, belvárosi, újgazdag apuci-anyuci által pénzelt pi__ák biztosan gáznak tartják, hogy valaki eszik. Egy padon. És nem kínai kaját pálcikával vagy BigMacet. Te jó ég. Valóban szörnyű!


Valamelyik nap voltam a 3 éves kislányommal egy másik nagy bevásárló központban és hangosan rácsodálkozott a mozgólépcsőre, utána tapsikolva-ugrándozva kérte, hogy próbáljuk ki. Ezt is gáznak tartod?


Mondok jobbat: tavaly nyáron párom anyukáját magunkkal hívtuk nyaralni. Apukája két évvel ezelőtt halt meg, azóta a mama eléggé bezárkózottan élt, de most úgy éreztük, hogy jobb neki is, ha eljön velünk. Hosszas unszolás után végül sikerült rávenni, hogy velünk tartson. Semmi probléma nem volt vele, az utolsó nap könnyes szemekkel köszönte meg, hogy négy ilyen fantasztikus napot ajándékoztunk neki: pihenéssel (életében másodszor volt nyaralni, mivel egész fiatalkorában azért dolgozott, hogy felnevelje a páromat és a testvéreit, utána pedig a beteg férjét ápolta hosszú-hosszú évekig) és azokkal akiket szeret.

Tudod, szerintem az ilyenekért éri meg élni!! Majd gondolj erre, mikor idős korodban te egyedül leszel éppen azért, mert fiatalkorodban cikinek tartottad őket!!

2011. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 anonim ***** válasza:
100%
azért kíváncsi vagoky, hogy te h viselkedtél, amikor először láttál mozgólépcsőt és szökőkutat:D
2011. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim ***** válasza:
100%

"Na most úgy viselkedni mint aki most lát először mozgólépcsőt vagy szökőkutat, elég gáz"


Na bocs, de akkor én is elég gáz lehetek mivel idén voltam először Budapesten, és szó szerint majdnem leestem a mozgó lépcsőről.. Na és akkor mi van? Ismernek egyátalán? Jót röhögtem rajt.. De te nagyon ciki vagy! És sajnálom a nagyszüleid, mert itt is látszik hogy csak ki akarod őket zsigerelni.. Neked már az egész jegy kéne. Önző kislány vagy..

13L

2011. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:
100%

vettem a fáradtságot és az összes kommentet végig olvastam...:D

mindent leírtak előttem...egyszerűen gyökér vagy,először azt hittem h max 13 vagy.

remélem kidob a barátod minél hamarabb te szánalom...

2011. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:
100%
Tessék,még egy 13 éves lány is sokkal érettebben és okosabban gondolkozik,mint te huszonévesen. Szégyellheted magad...
2011. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:
100%

BELE KELLENE VERNI A FEJEDBE EGY KIS ÉSZT...


...VASCSŐVEL !!!!!

2011. júl. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:
100%

Úristeeeeeeeeen:D Engem 4 órája hívott a mamám, hogy hogyha vége a tanfolyamomnak, menjek már le hozzá 2-3 hétre Gyömrőre. És most kapaszkodj meg: 13 évesen ÖRÜLTEM A MEGHÍVÁSNAK! És most kifogsz ugrani az ablakon: mindennap felfogunk jönni Pestre a munkája miatt, mert leadjuk a megvarrott ruhákat, tehát mindenki látni fogja, azaz egész Keleti pályaudvar, hogy vele vagyok, egy öregasszonnyal, akinek húzza magával a kis kockás húzósböröndjét. És nem, nem érzem cikinek! És hallod, nem értem, vannak kedves, okos szingli lányok, te pedig itt vagy, az idióta HP, és van barátod, és ami még rosszabb, HP-ként elmehetsz INGYEN nyaralni a barátoddal, abban az időszakban, tehát huszonéves korban, amikor a fiataloknak általában az egyetem és az első ház megvevése miatt rohadtul ritkán van lehetősége elmenni nyaralni. Ja és bocs már, hogy nem olyan laza a nagyi, hogy bemegy a mekibe és vesz 1000 forintér egy McChicken menüt.. ha van ott fent valaki, és igazságos, akkor úgy fog történni hogy:

-drágám, nem fogok elmenni a nagyszüleiddel ingyen nyaralni, ugyanis bár nem kéne velük lennünk egész nap, eléggé cikinek érzem őket.

-de hát ingyen nyaralás, mikor lesz erre máskor lehetőségünk, már nem vagyok 10 évesek, nem fizeti apuci a nyaralást, és mikor hoznának minket kellemetlen helyzetbe?

-ez nem igaz, ugyanúgy kifogják nyalni a seggem majd 50 éves koromban is.

*A fiú belefolytja a lányt egy kád vízbe, majd levágja testrészeit, és beledobja a folyóba. A vádat felmentették, a férfi nem bűnös, önvédelem volt.*

2011. júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
100%
Hát gratulálok kisanyám, nekem hétfőn halt meg a nagymamám :(
2011. júl. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!