Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ússzam meg ezt az utazást...

Hogy ússzam meg ezt az utazást? Semmiképp nem akarok menni!

Figyelt kérdés

A barátom nagymamája nyert egy 5 napos utazást (szállás, ellátás) Hajdúszoboszlóra 4 főre. Minket hívtak el (tehát nagyszülők, meg mi mennénk). Én ezt annyira cikinek érzem :S Az egy dolog hogy mondták hogy nem kell együtt lennünk sülve-főve csak szeretnének ennyivel hozzájárulni hogy elmehessünk nyaralni együtt, de ez milyen már? :S Mert ha ideadják az egész utazást, hogy hívjunk még 2 embert, azt mondom de jó fejek. De ez nesze semmi fogd meg jól :S


Nem akarok menni, de nem tudom, hogy beszéljem le a páromat, ő örül a lehetőségnek. Szerintem meg irtó gáz huszonéves fiatalként a nagyiékkal nyaralgatni..


2011. júl. 2. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
100%
Agyilag a 10-hez!
2011. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:
100%

"De ez nesze semmi fogd meg jól :S " Te normális vagy?:O:O:O jézusom, mintha 13 éves kis gyerekes pi..a lennél. Te huszonéves vagy?:O Ha ezt a barátod megtudja, hogy így gondolod... de remélem megtudja és kidob.. Én megtisztelve érezném magam a helyedbe, hogy a nagyszülei rám/ránk gondoltak és nem valami korukbeli ismerőssel mennek el. Én örülnék egy ilyen lehetőségnek. Nem azért mert ingyen nyaralás.. ha nagyon akarnék el tudnék oda menni, ki tudnám fizetni. Hanem mert a nagyszülei rám gondoltak, a barátommal nyaralhatok és a nagyszüleivel is kialakíthatnék egy jó viszonyt. Erre te képes lennél ezt eldobni? :S Normális vagy?:S Remélem egyszer majd a te unokád utasít vissza, hogy bocs de nem mert ciki.. megtudod milyen érzés az..

20/L

2011. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz menni, mondd meg a barátodnak, hogy azért nem,mert égőnek tartod a nagyszüleit. Van vajon ennyi vér a pucádban?

Kívánom, hogy a barátod megtalálja ezt a kérdést.

2011. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 A kérdező kommentje:

Nem az én nagyszüleimről van szó hanem a pároméról. És nem hiszem hogy olyan szoros viszonyra lenne szükségünk mint ez, eddig is eljártunk hozzájuk minden hónapban, szerintem ez elég.


Én nyaralni, szórakozni szeretnék, nem azon izgulni, hogy hol kevernek minket cikis helyzetbe. Nem szoktak nyaralni, utazni, szerintem hotelben sem voltak még. Nem hiányzik, hogy beégessenek minket valami hülyeséggel.

2011. júl. 2. 21:38
 25/88 anonim ***** válasza:
100%
21:36 - a szívemből szóltál, pont ezeket akartam én is írni.
2011. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
100%
miért érzem azt, hogy te egy beképzelt ki ..... vagy? más örülne a lehetőségnek, ahogy írta valaki, ajánld be őket! ők még csak nem is ismerik az "öregeket", mégis szívesen elmennének velük! sőt, gondolom még jól el is beszélgetnének! mond meg az öreganyjának, hogy vagy odaadják az ő jegyüket is, vagy nem mész sehova! te sem vagy önző...ők nyerték a jegyeket, nem? AKKOR ÖRÜLJ, HOGY TÉGED IS MEGHÍVTAK, NEM A SZOMSZÉD GIZIKÉT!
2011. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 anonim ***** válasza:
100%

"hol kevernek minket cikis helyzetbe."

"Nem hiányzik, hogy beégessenek minket valami hülyeséggel."


Na az kiverte a biztosítékot!

Miért akarsz másoknak megfelelni. Kitől számíthatsz jóra te hülye éretlen pitscha, ha nem a családra? És a párod nagyszülei részéről ez egy igenis megbecsülendő gesztus. De te megérdemelnéd, hogy olyan párod legyen, akinek a családja nem nyaralni akar veled, hanem percenként porig aláz! Az való neked, nem a kedvesség.

2011. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szoktak nyaralni, utazni, szerintem hotelben sem voltak még."


A francba, végigürizték az életüket, örülnek a lehetőségnak és még meg is osztják azokkal, akiket a legnagyobbra tartanak. NEM ÉRDEMLED MEG AZ UTAT!!!

2011. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 A kérdező kommentje:
Nyilván nem nekem szól a gesztus, hanem az unokájuknak.
2011. júl. 2. 21:43
 30/88 anonim ***** válasza:
97%
Tavalyelőtt mi vittük el a mamámat Tirolba meg Németországba. Mi 23-24 évesek voltunk, ő meg 70 és minden szálláson tök örültek nekünk, hogy nagymamával nyaralunk, milyen jó fejek vagyunk. Tényleg szörnyű a hozzáállásod, egyszer te is öreg leszel, akkor majd téged is szégyelljenek a fiatalok?
2011. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!