Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz vele? Őt semmiképp...

Mi lesz vele? Őt semmiképp nem akarja vinni.

Figyelt kérdés
Megtudtam véletlenül valamit! A legjobb barátomat anyukája hamarosan elhagyja. Már tervezi, de még csak most fogja bejelenteni a családnak. Amerikába készül, végleg! Mit tegyek ebben a helyzetben, szegény nem sejt semmit!
2009. okt. 16. 20:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz az információ átadásával, mert hátha nem igaz. Az is lehet, hogy letagadná a mama. Ha tényleg el akar menni, el is fog. Teljesen a fián múlik, hogy képes-e visszatartani, netán vele mehet ő is. Ne avatkozz be ebbe a kényes kérdésbe még akkor se, ha szereted ezt a fiút. Rosszul sülhet el.
2009. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nem tehetsz semmit és nem is szabad.
2009. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a barátod?Sztem ne avatkozz bele.A rossz hír vivőjét a régi időkben kivégezték...ezt csak szimbolikusan írom,de lehet,h onnantól vmi megtörne a barátodban(arra gondolna,ha veled van,h tőled tudja ezt a szomorú hírt)
2009. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
13 éves.
2009. okt. 16. 20:27
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tehetsz, hogy majd tartod a vállad hogy abarátod azon sírja ki magát, de előre ne tégy semmit. Nem szabad beleavatkozni.
2009. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mi lesz vele, az egy dolog. De te semmiképpen ne akarj beleavatkozni. Amit tehetsz: ha ez bekövetkezik támogasd a barátodat, amiben tudod. Állj mellette mindig. De ennél többet ne, nem a te családod.
2009. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

ne kelts pánikot, ne szólj semmit.

egyáltalán nem biztos, hogy így lesz.

azaz, lehet, hogy nem fogja őt vinni, de lehetséges, hogy majd később igen. ha már stabilizálódik ott a helyzete, biztosan kihívja a fiát, hogyha van kedve, éljen ott.

2009. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Azt teheted, hogy nem szolod el magadat!!! SENKINEK se mondd el, hogy hallottal valamit!

Azonkivul tanuljatok az angolt, aztan nemsokara ti is kimentek majd a mamahoz.

Csendben legyel, legyszives!

2009. okt. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se szólj senkinek, mert lehet, hogy csak mérgében, a pénzhiány miatti elkeseredésében stb. mondta ezt az anyuka, és nem gondolja komolyan. De ha mégis, úgyse tudjátok megakadályozni. Nekem is volt olyan tanítványom, akit a nagyszülei neveltek fel, meg a nagynénje, az anyukája testvére. Anyukája látogatta, de nem velük élt. Fura, de a gyereket nagyon szerető családtagok vették körül, így ahogy láttam, annyira nem sínylette meg... Habár lehet, hogy csak nekem nem mondta. Nem tudom.

28/N

2009. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem méreg, nem is pénz, új szerelem.
2009. okt. 20. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!