Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz vele? Őt semmiképp...

Mi lesz vele? Őt semmiképp nem akarja vinni.

Figyelt kérdés
Megtudtam véletlenül valamit! A legjobb barátomat anyukája hamarosan elhagyja. Már tervezi, de még csak most fogja bejelenteni a családnak. Amerikába készül, végleg! Mit tegyek ebben a helyzetben, szegény nem sejt semmit!
2009. okt. 16. 20:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
így már nem valami szép dolog tőle. de nem szabad elítélni, mindenkinek csak egy élete van, ő is csak boldog szeretne lenni. azt viszont nyilván tudja ennyi idősen, hogy egyetlen szerelem sem egy életbiztosítás, amíg nem egy kipróbált kapcsolatról van szó. majd ha lehiggad kicsit, másképp fogja látni ezt a dolgot.
2009. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utsó előtti vagyok. Ha viszont tényleg ez a szándéka, előbb-utóbb csak szól ő a barátodnak. Remélem, nem akarja az utolsó másodpercig titkolni előle. (Ha ezt látod, és tényleg igaz a hír, és az anyuka csak nem akarja megmondani, akkor viszont előbb próbáld megkérdezni őt, hogy mikor akarja elmondani a barátodnak, és ha ez nem jár pozitív eredménnyel, hát akkor lehet, hogy én is azt mondom, mégiscsak szólj neki Te... Nekem is szarul esne, ha a barátom tudna valami rosszat, ami engem érint, és nem szólna még sok idő elteltével sem...) Hátha találnak valami megoldást mégis - ha meg nem, a barátodnak nagy szüksége lesz a támogató jelenlétedre... :(
2009. okt. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Csak boldog akar lenni? A barátom boldogsága nem számít??? Ő is boldog akar lenni, az anyukájában bízik és becsapja őt.
2009. okt. 23. 11:52
 14/16 anonim ***** válasza:

sajnos, ilyen az élet!

nem minden anyukának a gyermeke boldogsága a legfontosabb.

azért remélem, nem következik be, hogy elhagyja a barátodat!

de ha netán mégis, attól még lehet boldog a barátod. majd később, évek múlva.

2009. okt. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy tettél-e valamit, mi történt?
2009. okt. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Egyenlőre semmit, és úgy néz ki jobb belátásra bírt a mama. EGynelőre marad, és számításbavette, mi lenne, ha vinné? De ő még mindig nem tud semmit. De így egy kicsit már megnyugtatóbb, nem szeretném elveszíteni a barátomat, de azt sem szeretném, hogy fájjon a szíve!!
2009. okt. 26. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!