Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát "várok", hogy mondjam...

Babát "várok", hogy mondjam el a szüleimnek, barátomnak? Mi legyen a sulival?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 2 éve együtt vagyunk. Január közepén, pont peteérésemkor történt 1 baleset, kiszakadt a gumi. 1 nappal később el is mentem esemény utániért, bőven benne voltam a 72 órában, de nem jött meg a menzim. Vártam 1-2 hetet, majd csináltam tesztet, és pozitív lett... Képtelen voltam elmondani bárkinek is, inkább egyből mentem nőgyógyászhoz, aki megerősítette a dolgot.. Elmondta, hogy mik a lehetőségeim, de szinte nem is emlékszek, annyira kétségbe voltam esve.

Azóta sem merem elmondani senkinek sem, pedig muszáj lenne, mert nem tudom még, hogy megtartsam-e, és lassan kifutok a 12 hétből...


16/L


2011. márc. 27. 20:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/115 anonim ***** válasza:
89%
Jéééézusom, azért nem szedik ki darabokban, csak meg kell szülni, mintha rendes szülés lenne. :S
2011. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/115 anonim ***** válasza:
67%

Bocsánat, hogy belszólok..és távol álljon tőlem, hogy rábeszéljelek vagy le valamiről, de többszáz ember vár örökbefogadható kicsire..bocsánat, hogy ezt így közlöm..de én is ebben a cipőben járok. Nagyon sok embert tudnék mondani, aki boldogan fogadná örökbe a kicsidet, köztük én is. Mindent megadnék egy kicsi babáért, akinek minden szeretetemet adhatnám, mert nincs sajátom.


Jól gondold meg, hogy mit döntesz. Minden jót kívánok és remélem egyenesbe fog jönni az életed!

2011. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/115 anonim ***** válasza:
83%

én is ugy születtem,hogy anyám a 17et még nem töltötte be...

otthagyta a sulit (akkor még lehetett),elment dolgozni amikor 1 éves voltam,bölcsis lettem,utána leérettségizett levelezőn.

amikor betöltötte a 18at,összeházasodtak

amikor sulis lettem,egyetemre ment meló mellett

nagyimék sosem segitettek,ritkán vigyáztak rám

meg lehet csinálni,csak elszántság kell

2011. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/115 anonim ***** válasza:
70%

Ha örökbeadás mellett döntöl,akkor a Gólyahír Egyesület segít neked szülőket találni születendő kisbabádnak!Rögtön születés után örökbefogadó családba kerülhet a pici,nem kerülne intézetbe!

[link]


Elvetetni nem vetetném el..hisz ő már egy telejsen kifejlett emberke,akinek megvan keze,lába..és dobog a szíve..és egy abortusz után nem biztos,hogy későbbiekben sikerülne teherbe esned!


Gondold át..beszélj szüleiddel,barátoddal..!Szorítok,hogy a leghelyesebben döntsél!

2011. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/115 anonim ***** válasza:
92%
Én a legteljesebb mértékben együttérzek veled, ugyanis velem is ugyan ez történt és akkor én is 16 éves voltam.Most 33 éves vagyok.Én akkor 16 évesen abortuszra mentem.Nagyon rossz volt akkor is és mai napig itt él a bűntudat bennem, hogy megöltem egy embert.De visszatekintve csak így cselekedhettem.Ha akkor feladtam volna mindent és maradtam volna babázni, ma még ennyire sem vittem volna mint ahol most tartok.Le kellet érettségiznem és még tanulnom kellett, és volt egy biztos munkahelyem is és onnan jöttem el és immáron 3 gyermekes anyuka vagyok.a gyerekeim apja ugyanaz az ember, mint aki akkor is mellettem volt.Én csak azt nem értem, hogy a barátod miért nem ment el veled a nőgyógyászhoz?Hogyhogy nem tud még a dologról?Nektek kettőtöknek egy emberként kell "működnötök"máskülönben szóba sem jöhetne, hogy megtartsd a babát.
2011. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/115 anonim ***** válasza:
85%
Igy van, ahogy az egyik hozzászoló irt, hogy mi van azzal a lehetőséggel, ha a kisbaba beteg lesz, a 72órás tabletától. Arra nem gondolsz, hogy akkor mit csinálsz?
2011. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/115 anonim ***** válasza:
9%

A válasz megírásának időpontja: ma 21:34


Szerinted nem szedik szét? dehogy nem... Járj csak utána :) vagy írd be google ba hogy abortusz és nézd meg a képeket akár :) nem hiába vannak ott kis testrészek darabokban...

2011. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/115 anonim ***** válasza:
75%
Hormonoktól nem lesz beteg egy kisbaba. Mint már egyszer írtam, én is a 72órás bevétele után maradtam meg, nem vagyok szellemi fogyatékos, és megvan kezem-lábam. Ha meglenne az esélye, hogy beteg a baba, az orvos rögtön az abortuszt mondta volna.
2011. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/115 anonim ***** válasza:
87%
A 72 órástól nem lesz baja a magzatnak. Anyukám is 72 órás mellett lett egyszer régen terhes és az orvosunk elmondta neki, hogy csak emiatt az abortusz kontraindikált. Kb. 40 éve van pályán az öreg, elismert orvos.
2011. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/115 anonim ***** válasza:
80%

21.:34 2-es ismét:


Ha úgy gondolod döntésed után e-mailben felvehetjük a kapcsolatot.


Köszönöm, hogy meghallgattál.

2011. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!