Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát "várok", hogy mondjam...

Babát "várok", hogy mondjam el a szüleimnek, barátomnak? Mi legyen a sulival?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 2 éve együtt vagyunk. Január közepén, pont peteérésemkor történt 1 baleset, kiszakadt a gumi. 1 nappal később el is mentem esemény utániért, bőven benne voltam a 72 órában, de nem jött meg a menzim. Vártam 1-2 hetet, majd csináltam tesztet, és pozitív lett... Képtelen voltam elmondani bárkinek is, inkább egyből mentem nőgyógyászhoz, aki megerősítette a dolgot.. Elmondta, hogy mik a lehetőségeim, de szinte nem is emlékszek, annyira kétségbe voltam esve.

Azóta sem merem elmondani senkinek sem, pedig muszáj lenne, mert nem tudom még, hogy megtartsam-e, és lassan kifutok a 12 hétből...


16/L


2011. márc. 27. 20:40
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/115 anonim ***** válasza:
30%
már korábban válaszoltam le i pontoztak hogy védtem a babát meg nem hurrogtam le a kérdezőt..sztem a 14Lnek nagyon is igaza van..Kedves kérdező majd mond meg mi lett,és sok sikert!
2011. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/115 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ha a kérdező elmondta a szüleinek, hogy terhes akkor most egy ideig nem hiszem, hogy a netezés fogja lekötni.
2011. márc. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/115 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon remélem, azzal jön vissza, hogy babakelengyét vesznek az édesanyjával és a párjával... Miféle szülő, aki ilyennel fenyegeti a lányát, hogy kidobja otthonról? :(
2011. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/115 anonim ***** válasza:
85%
Én is várom már nagyon, hogy jelentkezzen! Lehet nem engedik neki, vagy nincs ideje a dolgok intézése közben...:S
2011. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/115 anonim ***** válasza:
70%
Jó lenne tudni mivan szegénnyel, remélem nem dobták ki...
2011. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/115 anonim ***** válasza:
3%
Sztem szülei nagyon mérgesek!! sztem elvittek orvoshoz..én nem sajnálom a lányt!!! szarok rá ,h lepontoztok,csak ti nem láttok be.azt hiszem túl sok Amerikai és brazil filmeket néztek,h jajj biztos le rendeződik a helyzet..hát tévedtek! a 14éves lánynak igaza van,de akkor sem kell vállalni ilyen fiatalon,h anya legyen,tudod a kisbaba nem játékszer,meg nem kell azt hinni ,h így jól meg az élet,ehhez 2 pár kell és anyagi helyzet és nem a szülő nyakán lógni a bébit. Nem lehet,h ja csak úgy megszülöm ,mert így kell lennie. -.-
2011. márc. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/115 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sem nagyon rendeződött a helyzet, azért nem ír. :( Sajnálom a kislányt.


Annak ütött legjobban a válasza, aki azt írta, hogy bárhogyan is dönt, élete bizonyos szakaszaiban mindegyik döntését meg fogja bánni.


Igaz.

2011. márc. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/115 A kérdező kommentje:

Most biztos nem fogjátok elhinni, de elvetéltem.

Hétfőn reggel nagyon rosszul éreztem magam és véreztem, szóltam anyának, hogy sajnos terhes vagyok, de valami gond van... Nem is haragudott, egyből bevitt az ügyeletre, elvették a babát és tegnap délutánig bent tartottak.

Fogalmam sincs, hogy örülnöm kéne vagy sírnom...

Azért köszönöm a válaszokat, a szüleim nem is b*sztak le, hanem normálisan megbeszéltük, barátom még mindig nem tudja, de amint találkozok vele elmondom neki.

2011. márc. 31. 05:45
 99/115 anonim ***** válasza:
87%
ez elég kamu-gyanús
2011. márc. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/115 anonim ***** válasza:
85%
Most már nekem is fura ez történet. 2napig kórházban vagy a barátod nem tud semmit. Meg sem látogatott vagy nem keresett.
2011. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!