Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát "várok", hogy mondjam...

Babát "várok", hogy mondjam el a szüleimnek, barátomnak? Mi legyen a sulival?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 2 éve együtt vagyunk. Január közepén, pont peteérésemkor történt 1 baleset, kiszakadt a gumi. 1 nappal később el is mentem esemény utániért, bőven benne voltam a 72 órában, de nem jött meg a menzim. Vártam 1-2 hetet, majd csináltam tesztet, és pozitív lett... Képtelen voltam elmondani bárkinek is, inkább egyből mentem nőgyógyászhoz, aki megerősítette a dolgot.. Elmondta, hogy mik a lehetőségeim, de szinte nem is emlékszek, annyira kétségbe voltam esve.

Azóta sem merem elmondani senkinek sem, pedig muszáj lenne, mert nem tudom még, hogy megtartsam-e, és lassan kifutok a 12 hétből...


16/L


2011. márc. 27. 20:40
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/115 A kérdező kommentje:

Még mindig nem értem a problémátokat.. :/


Lementem sírva szólni anyának, hogy nagyon vérzek és görcsöl a hasam, azt mondta,hogy biztos megjött. Mondtam, hogy ez elég lehetetlen, mert terhes vagyok csak féltem szólni, és azonnal beültetett a kocsiba és bevitt a kórházba. Azóta csak azért b*szott le, mert nem mertem szólni.


Miért olyan hihetetlen ez? -.-

2011. ápr. 3. 14:14
 112/115 anonim ***** válasza:
"Hétfőn reggel nagyon rosszul éreztem magam és véreztem, szóltam anyának, hogy sajnos terhes vagyok, de valami gond van..." Na most akkor melyik verzió van? :S
2011. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/115 anonim ***** válasza:
A vitába nem akarok beleszólni, de egyébként arra hogy reagáltak, mikor megmondtad, hogy azért nem szóltál mert meg akartad tartani? Ha ezt kifelejtetted, akkor elhiszem hogy nem volt olyan nagy balhé..
2011. ápr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/115 anonim ***** válasza:
22%
"akkor elhiszem, hogy nem volt nagy balhé" de könyörgöm egy 16 éves lány, aki még ő maga is gyerek mit tud a gyerek nevelésről, SEMMIT!
2011. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/115 anonim ***** válasza:
17%
74%-os, én nem ellenkeztem a véleményeddel. Egyike voltam annak a néhány megkövezett egyénnek, akik elvetették volna a gyereket.. Ha a lánynak normális szülei vannak, lehet hogy magán a terhességen nem buknak ki, mert feltételezték, hogy van olyan "érett" gondolkodású lányuk, hogy a hozzáállásukat és a gyerekneveléssel járó dolgokat ismerve meg sem fordul a fejében megszülni a babát, csak még nem mert szólni.. De az nyilvánvalóvá vált a korábbi hozzászólásokból, hogy a lány azért nem szólt, mert direkt ki akart futni a 12 hétből. Ennek tudatában szerintem már korántsem lennének olyan megértőek a szülők!
2011. ápr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!