Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát "várok", hogy mondjam...

Babát "várok", hogy mondjam el a szüleimnek, barátomnak? Mi legyen a sulival?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 2 éve együtt vagyunk. Január közepén, pont peteérésemkor történt 1 baleset, kiszakadt a gumi. 1 nappal később el is mentem esemény utániért, bőven benne voltam a 72 órában, de nem jött meg a menzim. Vártam 1-2 hetet, majd csináltam tesztet, és pozitív lett... Képtelen voltam elmondani bárkinek is, inkább egyből mentem nőgyógyászhoz, aki megerősítette a dolgot.. Elmondta, hogy mik a lehetőségeim, de szinte nem is emlékszek, annyira kétségbe voltam esve.

Azóta sem merem elmondani senkinek sem, pedig muszáj lenne, mert nem tudom még, hogy megtartsam-e, és lassan kifutok a 12 hétből...


16/L


2011. márc. 27. 20:40
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/115 anonim ***** válasza:
79%

Mért kell ilyen kamú kérdéseket kiirni, nagyon káros dolog hiú reményekkel álltatni a bajban lévöket.

A tini anyuka nem szól a szüleinek, nem megy orvoshoz, nem nézz szembe a helyzettel és a végén magától megoldodik minden.

Azok meg akik tényleg bajban vannak elhiszik hogy velük is pontosan ez fog történi. Ilyenkor azzonal szólni kell egy felnötnek mert egyedül nem tudnának felnevelni egy gyereket.

2011. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/115 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, hogy kamu-e, de nekem is volt olyan ismerősöm, aki a stressztől elvetélt az első hetekben.
2011. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/115 anonim ***** válasza:
Nővéremmel is ugyanez volt 3 éve ideges volt aaz anyagi helyzete miatt és annyira stresszelt meg minden hogy elvetélt, szóval van ebben valami amit a leányzó leírt, de én ott érzek nagy kamu dolgot hogy a szülei csakúgy minden kiakadás nélkül megbeszélte a lányukkal a dolgot
2011. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/115 anonim ***** válasza:
31%
Hát jól sejtettem...Ez tényleg kamu volt.Écsanya én vetéltem már el 11 hetes magzatot!!!Ottan nem mész te sehova se szólni anyucinak, hanem jönnek a görcsök, mint szüléskor és egyszercsak elönt a vér és elfeketedik a világ.Halálfélelmem volt.Kislány ne szórakozz ilyesmivel!!!!
2011. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/115 A kérdező kommentje:

Sok logikus ember..

Miért te szerencsétlen utolsó, szerinted sétáljak be az ügyeletre vagy mi???

2011. ápr. 1. 05:43
 106/115 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon buggyant, aki vetélt már el 11 hetes magzatot.


"Hétfőn reggel nagyon rosszul éreztem magam és véreztem, szóltam anyának, hogy sajnos terhes vagyok, de valami gond van."


Olvass már...

2011. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/115 anonim ***** válasza:
jaja nagyon kamu szaga van,azért mondtam,h ez egy éretlen hülye gyerek...ilyen nincs,h szülő/szülők h nyugodtan viselkedik,h megtudja,h terhes.legtöbb szülő kiakad ha lányunk terhes.
2011. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/115 anonim ***** válasza:

Kamu kérdés, egyértelműen. Miért? Mert a valóban "16/L" a kérdező, akkor az "eredeti kérdését" valaki más fogalmazta meg, nyilvánvalóan valamilyen provokativ célból, és felhasználta, vagy felbiztatta a "16/L"-t, hogy a kérdés szövegét tegye fel a "gyakorikérdések.hu" oldalra. Számomra ez lett nyilvánvalóvá az ideges reagálásából, amikor egy tapasztaltabb ember "03-31 23:12" -kor beírt válaszára kikérte magának, hogy ő orvoshoz menjen a következő mondattal háborodott fel: "Miért te szerencsétlen utolsó, szerinted sétáljak be az ügyeletre vagy mi???" - holott már a kérdésében is szerepel, hogy ”inkább egyből mentem nőgyógyászhoz, aki megerősítette a dolgot”.

A kérdés megfogalmazása, a kérdező első, :”03-31 05:45" -kor írt kommentje és a tegnapelőtt "04-01 05:43"-kor írt kommentje más stílus jegyeket hordoz. Ez utóbbi műfelháborodása az igazi arca a kérdezőnek.

ELLENTMNDÁSBA KEVEREDTÉL ÖNMAGADDAL, KÉRDEZŐ, máskor ne hagyd magad, hogy magad az orrodnál fogva vezetni, ostoba kérdéseket tegyél föl másnak a bíztatására, így vezetve félre az olvasókat!

Ne hagyjuk magunkat provokálni!

2011. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/115 A kérdező kommentje:

Persze, végülis tök logikus, hogy valaki megkért engem, hogy tegyek fel egy kamukérdést. :DD

Szerinted mégis vidámnak kéne lennem egy vetélés után?

2011. ápr. 3. 11:20
 110/115 anonim ***** válasza:
47%

Édes drága jó Istenem.

Drága kérdező KISLÁNY, első sorban neked meg kellene tanulni NEM HAZUDOZNI! Naponta gyakorolsz a tükör előtt és meglásd majd belejössz.

Jó vicc, ha a szüleid nem mondtak semmit, mikor megtudtátok NYUGODTAN beszélni azt, hogy "terhes" voltál és elvetéltél. Ha ha ha ha ha ha. Egy NORMÁLIS SZÜLŐ, aki NORMÁLIS, érték rendel rendelkezik, az nem így viszonyult volna hozzá, hogy a KISLÁNYA babát "vár" Első sorban ha kamu kérdéseket akarsz feltenni, akkor inkább járj utána dolgoknak!

2011. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!