Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem havi 100e at ad az...

A férjem havi 100e at ad az exének 200at keres, a gyerek miatt adja állitolag nagyon szereti a gyereket. Szerintetek ez normális? És emiatt nem akar közös babát

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kéne nyitni egy bankszámlát a gyereknek és arra utalni.Így csak a gyerek tud hozzá férni,az anyuka nem.
2011. jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
57%

19:57 Igazad van,ide csak olyanok írogatnak,akik ki tudja hányadik nőjük a "barátjaiknak",mind leluvnyázza a volt feleséget,mindennek elhordják a volt feleségeket,és teljesen biztosan tudják,hogy a volt feleségek plasztikai sebészekre költik a gyerektartást..

Én azért nagyon sok volt feleség véleményére kíváncsi lennék,nem pedig a 20-21 éves szeretőböl előlépett barátnő válaszaira.

2011. jan. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim válasza:
43%

Utánam édesapám havi 42-54000FT körül fizet, ha prémiumot kap, akár 60ezer is lehet, de én ebből egy vasat se látok ugye, mert nagyjából az egész elmegy törlesztőrészletre, rezsire, kajára, bérletre, ruhára (néha)... így még külön kérek valamelyik szülőmtől, ha szórakozni megyek, ugye ilyenkor nincs nagyon olyan részmunkaidős állás, amivel meg tudnám keresni magamnak a szórakozásra a pénzt. Szóval az a százezer forint már-már reális kezd lenni ebben a mai világban, pláne ha a törvényes gyám albérletben, vagy saját lakásban lakik, aminek kőkeményen perkálja a törlesztőjét. Hiába keres apám nettó 170et, vagy kevesebbet, aminek a 20-25%át kapom, anyám meg nettó 140et, látjátok, így is gyorsan elmegy.

17L

2011. jan. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
84%

00:07-nek

19:41-kor válaszoltam már. Nem vagyok 20-21 éves szerető. Harminc éve élek az első házasságomban, a férjem szintén. Havi százezer egy gyerekre irreálisan sok ebből a fizetésből. Sok család kénytelen manapság ennyiből megélni. Ha ennyire lenne szükség egy gyerek neveléséhez - és még ehhez ugye a családi pótlék megy - nagyon sok család halna éhen. Apucinak el kéne döntenie, hogy új családot akar-e, vagy pedig a régit finanszírozza még hosszú ideig. De azt is megírtam az előzőben, hogy nem ismerjük az előzményeket, a válás körülményeit és az új pár képbe kerülését. Lehet, hogy a lelkiismerete diktálja az apa viselkedését.

2011. jan. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
57%

ezért nem jövök én össze gyerekes független férfiakkal!

mert félő, hogy az én gyerekem fogja megsínyleni, vagy az én párkapcsolatom lesz kevesebb az ő baklövése miatt!

ezekből a havi elcsúszott összegekből 10-20 év múlva lakást lehetne finanszírozni az utódnak!!!vagy egyetemet 2 gyereknek, vagy sorolhatnám.

a gyerekes elvált férfiak selejtek.

össze tehetnék a két kezüket, hogy van, aki foglalkozik velük és többet akar, mint szex.

nekik már ilyen "laza kapcsik" valók.

2011. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
84%
Én is elvált férfi menyasszonya vagyok. Irrelálisan sok gyerektartást adott, úgy hogy anyuka évekig nem dolgozott, pedig szerintem a másik szülőnek is hozzá kell tennie a havi megélhetéshez, és akkor már ki is jön az összegből. Ő veszi fel a családit, meg egyéb kedvezményeket, mert ő neveli a gyereket. Apuka meg láthatja 2 hetente a gyereket, és ugyanúgy megvesz mindent, a tartásdíjon kívül. Párom lecsökkentette a gyerektartást, anyuka elment dolgozni. Páromat tartom a legjobb apukának, mégha hétvégi apuka is. Attól, h elvált az extől, a gyerekeiről nem mondott le, és részt vesz minden fontos dologban az életükben. Igen is szerethetők a gyerekes, elvált férfiak, nem biztos, h az ő hibájukból ment tönkre a házasság. Én nemsokára 30 vagyok, és most várjuk a párommal első közös babánkat! De az ex bulijait, és ruházkodását én sem fogom finanszírozni...inkább a gyerekeknek számlára tesszük a pénzt, ha vmire szükségük van, elmegyünk a boltba és megvesszük nekik!!!!!
2011. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
Mi minimumot fizetunk az exnek de a gyerekek mindent megkapnak amire szugseguk van. Nem fogunk penzt adni mert azt az ex elkolti hulyesegekre draga felesleges dolgokra. En mint no kertem a parom ne legyen mar hulye nem az exet kell eltartani annak mar hazassaguk alatt volt kapcsolata es van elettarsa ne sajnalja (no lepett fere ezert lett valas gyerekkel).A penz a gyerekek eltartasara van.Tabort ruhakat megvesszuk neki tanszert is igy exnek csak a napi elelmet kell allni az meg kijon a minimumbol ha o is hozzateszi a sajat reszet.Gyerektartas nem asszonytartas ez a lenyeg.A kerdezo kerhet szamlakat az extol hogy mire kolti azt a havi 100 ezret amit kap az apanak joga van tudni mire megy el a penz.
2012. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!