Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem havi 100e at ad az...

A férjem havi 100e at ad az exének 200at keres, a gyerek miatt adja állitolag nagyon szereti a gyereket. Szerintetek ez normális? És emiatt nem akar közös babát

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
49%
Nem az exének adja, hanem a gyerekeinek. Normális.
2011. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
52%

Igen, szerintem normális, ha az apa válás után is szereti a saját gyerekét. Az is, ha támogatja anyagilag.

Nézd meg, mit írnak ide tizenéves tinilányok, akik egy fillért nem kapnak az apjuktól, nem tudja őket az anyjuk egyedül felnevelni, zsíroskenyér-gondjaik vannak, és apuci le se ...ja, mert új pipi van a tyúkólban.

Azon ne csodálkozz, ha nem akar fél fizetésből még egy gyereket nevelni.


Ez olyan helyzet, amit vagy elfogadsz, vagy elhagyod, mert úgy látom, a nőjét hamarabb fogja elhagyni, mint hogy megtagadja a régi gyerekét az újért.


És hangsúlyoznám még egyszer: ez a normális.

A válás a gyereke a gyereke marad, csak a házastársi kapcsolat bomlik fel.

2011. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az túl sok! És tuti, hogy az exe nem csak a gyerekre költi. Nehogymár egy gyerek feléljen 100.000 ft-ot egy hónap alatt.

A szeretetet nem csak anyagiakban lehet kimutatni.

Az meg utal valamire, hogy nem akar tőled gyereket. Talán még mindig kötődik a régi családjához, és te csak egy átmeneti időszak vagy neki.

Sajnálom. Tudom szarul hangzik, de ez van.

2011. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
72%

Ha jól értelmezem 1 gyerek van. Szerintem meg sok a 100ezer egy hónapra. Adjo kevesebbet, pl 30-40et nagyon jól kijön az anya ha a gyerekére költi, a többit meg amennyit akar költse személyesen a gyerekre, nem úgy h. az anyjának ad 100ezret.

Nagybátyám 3 gyerekre fizet 60ezret havonta itt meg 1 gyerekről van szó!!!

Ja meg előttem lévők!

Szerintetek 1 embernek hol elég 100ezer ft egy hónapra? Mert ugye a 200e-ből ennyi marad meg... 23/N

2011. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
58%

A gyerek simán "felél" 100 ezer forintot. Nemcsak kaja, meg ruházkodás ez, hanem a rezsi, az esetleges különórák stb.


Ha az apa úgy látja jónak, hogy ennyi kell, akkor ennyi kell. Neked ezt el kell fogadnod, ez egy ilyen játék, ha valaki elvált, gyerekes pasival kezd, annak ezzel számolnia kell. Ő mindig a gyereke lesz, te nem biztos, hogy mindig a felesége (de adja isten).

2011. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem normális, de ezt nem beszéltétek meg esküvő előtt? Még azt se, hogy lesz-e közös gyerek?
2011. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
39%
Hogy is van ez? Egy embernek kevés a 100 rugó egy hónapra, egy gyereknek meg sok? Lehet, hogy ebből a pénzből megy a számlákra is, dehát a gyerek nem használ villanyt, internetet, telefont? Neki is érdeke, hogy ezek be legyenek fizetve. Aki nevel gyereket, az tudja, mennyibe van.
2011. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
73%
Azért álljon meg a menet! Hány éves az a gyerek? Én 96 ezer forintot keresek egész havi munkával, éjszakázásokkal! Nehogy már egy pici gyerekre 100 ezer ft-ot kelljen rákölteni!!!
2011. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
57%

Ha megteheti, miért ne? Nyilván megteheti, az ő pénze, ő dönt felőle, számomra pozitív, hogy mindent meg akar adni a gyerekének a válás után is.


És nem tudhatjuk, hogy mennyi idős gyerekről van szó, lehet, hogy magánsuliba jár, akkor még kevés is a 100 ezer.

2011. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem azóta ad ennyit, mióta Ti összeházasodtatok, akkor megfelelt ez Neked? Nem kell vele egyetértened, de ezt esküvő előtt kellett volna tisztázni.
2011. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!