Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem havi 100e at ad az...

A férjem havi 100e at ad az exének 200at keres, a gyerek miatt adja állitolag nagyon szereti a gyereket. Szerintetek ez normális? És emiatt nem akar közös babát

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
15%

már miért mondta volna bárki, hogy a tárcájában turkálsz?


senki nem mondta volna.


A próbaházasság (mert valójában ez az, amikor házasság előtt együttélnek a felek) arról szól, hogy kipuhatolja a két fél, hogy tud-e együtt élni. Hogy mik a közös tervek. Hogy a pénzügyekben egyeznek-e stb.


Bocsáss meg ,hogy ezt mondom, de h.lye voltál... és ezen már nem lehet segíteni, edd meg amit főztél!


ne a médiában hangoztatott illúzió-szövegekre alapozz már! basszus, nagyon mérges vagyok a médiára, rátok. mások életét, megítélését is elb@sszátok ezekkel a hülyeségekkel.


Anyád nem tanított neked semmit???

2011. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
30%

Kommunikáció kellett volna házasság előtt, de én megértelek.. sajnos én is "hasonló" kapcsolatban vagyok már másfél éve, de ott még nem váltak el a szülők, csak külön élnek. Gyerekek fél hónapot az apjukkal, fél hónapot az anyjukkal töltenek. Asszony maradt a házban, a barátom albérletben lakik. A ház minden költségeit (rezsi, hitel, takarító) a barátom fizeti az asszonynak. Gyerekek minden ktgégét (100%-ig) a barátom fizet, legyen az különóra, ruhák, akármi.. Mikor próbálom neki óvatosan mondani, hogy ez azért mégsincs így nagyon jól, felháborodik... asszony dolgozik, és jól keres )nett 500 at min).

A közös jövőnkről meg már nem is beszélve... Se házasságot nem akar, se gyereket...

Szóval elég gáz, most próbálok ebből a kapcsolatból valahogy kimászni...

2011. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
63%

Nem olvastam az előző válaszokat!


Ha ennyit állapított meg a bíróság gyerektartásnak, akkor ennyit kell fizetni.

2011. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:

Na, visszaolvastam.


Ha semmiféle papír nincs arról, hogy mennyit kell adnia a gyerektartás címén, akkor az asszony lelejmolja, de durván. Én a hatóságokhoz fordulnék, hogy állapítsanak meg gyerektartást törvényesen.

Mert ez így nem oké, hogy az asszonyt farigcsálják a plasztikai sebészen a volt férj pénzéből, amit elvileg a gyerekének szán.


Nem igazán világos, hogy miért nem került szóba mélyebben közöttetek a gyerek téma még a házasság előtt... Nekem úgy fest a helyzet, mintha megpróbálná visszahódítani a volt feleségét. Egyébként, a legrosszabb taktikával.

2011. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
86%

Nem akkarlak megbántani de a férjednek te egy kellemes partner vagy szexel vale, takaritasz utána...

A férjed ez kell nem kell neki hogy téged meg még egy gyereket eltartson. Az esküvő elött kellet volna gyerek vállalásról beszélni.

2011. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
73%

Két dolgot tehetsz:

1. Megszokod és elfogadod a helyzetet

2. Véget vetsz a kapcsolatnak.

2011. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
31%

ahhoz képest, hogy máshol egy centet sem költ az apuka az előző pereputtyára, ahhoz képest rengeteg!!!!


legjobb stratégia: felcsináltatod vele magad és lelépsz :)

szerintem megéri.

2011. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
67%

nem volt szép a férjedtől, hogy ezt eltitkolta.

oké, h szereti a gyerekét de az nem normális h 140.000 Ft költ rá havonta. Én a helyedben elbeszélgetnék vele,megmondanám neki h kapjon kicsit észbe.

Amúgy szerintem akik írták azt, hogy nem sok a 100.000 Ft vagy nagyon jómóduak vagy ők tutira egyedül nevelik a gyereküket..

2011. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
68%
Az alapján, amit leírtál, bizony nagyon sok a fél fizetésének átpasszolása a csinibabának. Viszont ha ennyire szereti a gyerekét és Téged is valóban szeret a párod és hosszú távon tervezi a közös életeteket, akkor Tőled is akarna közös gyereket, mert meg kellene értenie, hogy a szeretett nő, akit párjául választott, szeretne szintén anyává válni. Ha az ex cicababa ilyen nagylábon tud élni, én biztosan nagyon kiakadnék, ha apuci ilyen összeggel támogatná hónapról-hónapra és emellett nekem nem lehetne saját gyerekem, ha én viszont szeretnék. Nem tudom persze, a férjed kinek a hibájából vált el tőle, talán a lelkiismeretét nyugtatja ezzel az összeggel.
2011. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
32%
Azért milyen érdekes, hogy a sokadik asszonyok mind irigylik az első asszony gyerekétől a pénzt.
2011. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!