Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem havi 100e at ad az...

A férjem havi 100e at ad az exének 200at keres, a gyerek miatt adja állitolag nagyon szereti a gyereket. Szerintetek ez normális? És emiatt nem akar közös babát

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk anyuka a pénz redukálására fenyegetőzni kezdett a gyerek láthatásával. Szólni kell a helyi Önkorm-nak és gyámügyesnek, ha ilyen van. A láthatás jár!!! Szerintem csak akkor válj el, ha tényleg ennyire nem hajlandó veled megegyezni. Szépen meg kell beszélni, h számíthatsz-e rá, és van-e értelme rá várnod, mert ha nem, másvalaki megadhatja még neked, amire vágysz!
2011. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem, ha őt ez teszi boldoggá, hát adja oda. szükség ugyan nincs rá, de hát ez az ő érzése.


Az más kérdés, hogy én ilyen körülmények között elválnék és keresnék olyan férfit, akitől lehet gyermekem, és nem a volt nőjét támogatja az én terveim rovására, mármint hogy ez az indoka annak, hogy nem akar velem gyereket.


Itt ugyanis nem arról van szó, hogy mennyit ad oda, ehhez szíve joga, hanem arról, hogy a te terveid nem azonosak az övével.


LAPÁT! sürgősen


32/N

2011. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
94%

Hát azért kedves utolsó... ha velem közölné a férjem hogy nem akar tőlem gyereket, nekem meg minden vágyam lenne, valószínű nekem is nagyon rosszul esne, és nem érezném magam igazi nőnek, vagy feleségnek... mert mindig az ex járna előttem... szerintem ha valaki elválik és utána újra nősül, legkevesebb, hogy rajong az új párjáért... ha nem így van, és nem hajlandó változtatni a dolgokon annak ellenére sem hogy ez a feleségének nagyon rosszul esik, akkor nincs értelme folytatni. Persze meg kell próbálni mindent a kapcsolat megmentése érdekében és ez már a végső eset..

Szerintem ez nem hiszti... minden normális nő így érezne szerintem, hacsak ahogy említette az egyik válaszadó, hogy ő maga sem akar gyereket és a párja sem...

Persze az ilyen dolgokat meg mindig házasság előtt kellene még megbeszélni...

2011. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
60%
A pasi mondta, h nem akar az előző házasságából származó 1 gyerek mellé egy másodikat!!! Figyelj oda!
2011. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
45%
A gyerek igencsak drága iskolában tanulhat! Biztos aranyból van minden füzete.
2011. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
80%
Bocsi 13:02-nek írtam de közben írtak annyian hogy már nem ő lett az utolsó!
2011. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
87%

Most tényleg az a baj kedves válaszadók hogy az apa nem csak a bíróság által megítélt összeget fizeti ?

Igen, valóban sok egy gyerekre a 100ezer Ft.

Lehet hogy válás előtt is ráköltöttek ennyit (mert ugye plázából is lehet a gyereket öltöztetni) és az apa úgy gondolja hogy ne nélkülözzön,nyilván a házasság előtt is így volt ez, az meg hogy ezt miért nem beszélték meg előre számomra rejtély.

2011. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
88%
A hölgy egyáltalán nem hisztis, átverték. Lehet szereti a pasi, de mégse akar családot. A nő meg arra keressen, h a férj támogassa az exét, azért ez nem igy működik. Én pont ebben a cipőben voltam, és sikerült változtatni!
2011. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
80%

ÓÓÓÓÓ bárcsak nekem fizetett volna a volt férjem 100 ezret.Bár én örültem volna az 50.000 forintnak is.De mi csak havi 9000 forintot kaptunk.(ami az inflációval együtt mára már felment havi 14.000 forintra.)

Egyébként ezt nem értem,hogy a feleség ennyit kér.Nem volt ítélet erre? Mert ha nem birói úton lett előírva akkor még mindig kérhetitek a hivatalos gyerektartás kiszabását.

Miért nem teszi meg a férjed ezt a lépést?

2011. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
44%

Kedvesem a volt Nejenek igaza van, mivel a Ferjed adja meg ezt a lehetoseget Neki, tehat nem a volt asszony a bunos, hanem a parod!

Ezt most Neked kell megoldani, s nem haragudni Senkire, mivel Neked igazabol egy szemelyre lehet haragudni, s az a kedves Ferjed!

2011. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!