Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem havi 100e at ad az...

A férjem havi 100e at ad az exének 200at keres, a gyerek miatt adja állitolag nagyon szereti a gyereket. Szerintetek ez normális? És emiatt nem akar közös babát

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
78%

Számomra rejtély, hogy ezek az emberek (és az itteni kérdésekből kiindulva sokan vannak) miről beszélgetnek az esküvő előtt. Merthogy nem a családi kassza milyenségéről, a közös gyerek lehetőségéről, a többi közös tervről, hogy ezekre mennyit és hogyan kell szánni, és miért nem tudnak rá ennyit szánni (itt kellett volna ennek is kiderülnie, ugye), ill. hogy kinek milyen egyéb irányú kötelezettségei vannak...

aztán meg közlik, hogy átverték őket.

Mi a férjemmel minden iylet esküvő előtt megdumáltunk, megegyeztünk. A gyerekek számától kezdve a 50 évre előre mutató terveken át mindenről.

2011. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
92%
Egy gyerekre 100000.ad a kétszázból?????????????????Wow,én is szivesen lennék az exe!!!De hogy ez miatt nem akar gyereket,az nagyon durva,ha ezt komolyan gondolja,és te családot akarsz,akkor dobd a csávót nagyon gyorsan!!
2011. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
6%
Bocsi, de a kérdezőt idéztem. A kérdésében a férje nem akar gyereket, az egyik kommantjében meg ő. Tehát kamuzik a lelkem...
2011. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező kommentjében igy irja: amikor kérdőre vontam idegesen azt mondta: na ezért nem akarok 2. gyereket. Kicsit hibásan van leírva, értelmezd!
2011. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
58%

13:28-as, te nagyon buta vagy..

Neked meg kerdezo.. Mondd el a problemadat a parodnak, ha nem ert meg teged, akkor felesleges vele lenned. Hany eves a gyerek?

2011. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 A kérdező kommentje:
8 éves
2011. jan. 13. 13:53
 47/67 A kérdező kommentje:
ök nem voltak házasok nincs okirat sem csak ennyit ad nekik mert már 5 éve ennyit csak én nem tudtam mi fél éve vagyunk házasok.
2011. jan. 13. 13:59
 48/67 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ezt mindenképp a férjeddel kell megbeszélni, higgadtan leülni vele. Magyarázd el neki, hogy ez neked így nem jó. Ha nem juttok dülőre, akkor érdemes csak váláson gondolkodni.

2011. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
12%

csak féléve???? és már most ilyenen gondolkozol??? jesszus... előtte együtt sem éltetek, hogy mindezek kiderüljenek??? rohamtempóban mentél hozzá?

és akkor siránkoznak a válások számáról. Kérdező, az biztos, hoy én most kezdelek lenézni, de nagyon keményen! ennyire ostoba tyúkot! KOMMUNIKÁCIÓ!!!

Tdudod mit? legközelebb menj el dolgozni egy céghez, majd félév után irj alá szerződést, és akkor kezdj el pénzt követelni a munkádért.

Aki ennyire nem gondolkozik, hogy felcseréli a teljesen alapvető normális sorrendet: előbb házasodik, utána beszélget fontos dolgokról, AZON NEM LEHET segíteni!

és akkor miattad és a hozzád hasonlók miatt nézik le és ítélik el sokan a felelősségteljesen házasodókat

Én megvetlek, a párodat is megvetem.

2011. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 A kérdező kommentje:

de ha meg már házasság elött a pénztárcájában turkáltam volna akkor meg azt mondanátok hogy pénzéhes vagyok..

eszembe nem jutott ilyesmi hogy fele pénzét odaadná. és1 évet együtt éltünk de külön kasszán

2011. jan. 13. 14:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!