Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem havi 100e at ad az...

A férjem havi 100e at ad az exének 200at keres, a gyerek miatt adja állitolag nagyon szereti a gyereket. Szerintetek ez normális? És emiatt nem akar közös babát

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 12:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:
arrav gondoltam elválok szerintetek ez váló ok? hogy becsapott és most velem tartatja el magát pedig duola annyit keres mint én
2011. jan. 13. 12:51
 22/67 anonim ***** válasza:
37%

Már miért kellene elválni????? Csak mert most eszedbe jutott?

Én komolyan nem hiszem el, hogy felnőtt emberek nem bírják a saját életüket megbeszélni!

Szeretitek egymást? Mert akkor lesz kompromisszum is!

2011. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
37%

szerintem válj el, ha neked ennyit jelent ez a kapcsolat, akkor jobb így.

ha többet jelent, akkor beszéljetek róla, és próbálj meg kompromisszumot elérni.

2011. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
54%
Így van kompromisszumot kell kötni. Mi másfél éve szétmentünk ugyanilyen okból, úgy éreztem nem akar velem családot alapítani, mert nem győzte pénzelni az exét és a gyerekeket. Fél év után egymásra találtunk és most várjuk a babát. És nem erőltettem semmit, megkérte a kezem és kérte, h szüljek neki egy babát, mert újra családban szeretne élni!:) már többször válaszoló...
2011. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
75%
Én nem tűrném el ezt, az biztos... Ha a gyerekre kell a pénz, akkor ahogy már mondták: ne az anyjának fizessen, hanem az iskolának, a magántanárnak, vigye el vásárolni, stb... Így meg, hogy nem dolgozik az exe, elég nyilvánvaló, hogy mire megy el a pénz nagy része. Én megmondanám neki, hogy redukálja az összeget, vagy legalábbis tartsa ellenőrzés alatt mire van költve, különben elfelejthet. Persze te tudod...
2011. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
4%

Ez válóok. A férjednek. Ilyen önző, hisztis nőcske, mint te, remélem nem sok van a földön.

Amúgy a törvény szerint akár a fizetése 50%-a is lehet a gyermektartásdíj.

2011. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
89%

a fizetés 20-25% a gyerektartás, nem? szerintem a jog döntsön, ne az, hogy az anya mennyit kér.

egy bíróság sem fog 50%-ot megítélni.


ha tovább szeretné támogatni a gyerekét, nyisson neki egy számlát, amin a pénzt majd nagykorában megkapja, 16. vagy 18. szülinapjára.

vagy adjon neki szebpénzt személyesen, vagy vegn neki cipőt ruhát, fizesse be a sulit, de ne a nő kezébe adja az egész 100.000ft-ot, mert mi van, ha nem az egészet a ygerekre költi, hanem magára, feleségtartás címén

(németo-ban pl van feleségtartásdíj)

2011. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
10%

"És emiatt nem akar közös babát"

"na ezert nem askarok 2. gyereket. mit tegyek?"

Szerintem hagyd abba a kamuzást, az lesz a legjobb. Már magad sem tudod magadat követni, ütik egymást a válaszaid....

2011. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
100%

Mivel indokolta a férjed, hogy a fizetése 50%-át fizeti az exnek egy gyerek után gyerektartás címén?


Mi van a válási okiratban?

2011. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
100%

Az rendes dolog ha megteheti h nem csak annyit ad amennyit esetleg megállapítottak.Amennyi gyerektartást kell fizetni egy pasinak az szerintem vicc,nézzük csak azt ha nagyon kicsi a gyerek akkor csak a pelenka egy tizes egy hónapban.

Azt a gyereket etetni kell,ruházni,nem csak megcsinálni.

A százezer viszont szerintem is sok.Ennek a fele is bőven elég lenne,a többit pedig a nőnek kell megteremtenie.

Ha tegyük fel keresne fél milliot és abbol adna anyit akkor mé talán azt mondom h oké.Lehet itt az van h látja h ha a nön mulik akkor nem fognak megélni mert nem melozik.Viszont így ellehet venni a gyereket hogy nem biztosit semmit számára a volt nő.Gondolom ezt nem akarod és lehet h a férjednek is így sokkal egyszerübb.Azt azért letisztázhattad volna még esküvő elött h mik az elképzelései a gyereről meg h mennyit ad a gyerekének havonta.Nekem is van ismerösöm aki nem elég h szép gyerektartást ad de még a lányát ha elhozza áldoz rá,megvesz neki mindent és elviszi nyaralni,ami nem is baj,de az ilyet jó tudni a késöbbi viták elkerülése végett.Ha te lennél a nő helyébe(avval a kivétellel h tiszteségeen melozol)te is örülnél neki ha a férjed nem csak megcsiálta a gyereket hanem gondoskodik is róla.

Sok apa van aki nemhogy ennyit hanem semmit nem ad.

Sajnos jó letisztázni a dolgokat elre mert sok esetben nem tudják az emberek h mivel is jár egy m,ár volt családos emberrel együtt lenni,és utána még van h nekik áll feljebb holott az elején is biztos voltak jelek.

Még annyi h ismerösöm is azért vicc,mert amikor összekerültek jopofizott a gyerekekkel meg jöhetnek bármikor meg minden ok,aztán most meg hepajt csap ha jönni akarnak,meg az is beleszol h mit kapjon a gyerek.

2011. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!