Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkeseredtem:- ( 4 hónapja...

Elkeseredtem:- ( 4 hónapja szültem van némi feleslegem. A férjem nem kíván. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig vissza utasít,már elegem van.. Mondja hogy fogyjak le.. 15kg feleslegem van Köszönöm a válaszokat 25N
2010. okt. 9. 18:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:

08:48 - Itt csak te oltogatsz másokat, én csak ötletet, tanácsot, javaslatot írtam, mit lehet tenni az ügy érdekében, hogy helyes, egészséges mederbe térjen vissza a kérdezőék élete. Semmi rosszindulat nem volt felé. Mozgásötlete, amiket a babával lehet csinálni. Sok helyen hirdetnek ilyent, csodálom, ha egy kismama nem talál rá ezekre. Amikor én meg öcsém születtünk, akkor még internet se volt, anyu mégis rátalált, és akkoriban sikerült is neki mind az egészséges életmód, mind az alakformálás (más okozta az elhízását, ami sajnos kapcsolatban állt a munkahelyével évekkel kb. 10 évvel a szülés után, de az időben nem cselekvés miatt lett túl sok). Plusz ha egy táplálkozási módszer rossz, akkor azt nem szabad folytatni, a kérdezőé rossz. Ez se oltás, hanem tapasztalt vélemény. Anyunak sikerült, akkor másnak is sikerülhet, de csak addig, amíg van lehetőség (volt, aki ebbe belehalt, mert elkéstek). Ez nem oltás, ez a gyerek érdeke is, akit fel kell nevelni.

Megfelelő étrend, megfelelő mozgás, ez nem oltás, nem bántás, lehet, a kérdező pont időben van még, de ha vár, míg a gyerek nagyobb lesz, lehet, hogy már nem 15+ lesz rajta, hanem több, és a kevesebbtől mindig könnyebb megszabadulni, a soknál már más is jön, nem csak a túlsúly. Ismétlem, BABA-MAMA mozgásformák. Keress rá, ha nem tudod, mik vannak, és nyugodtan olvasd el, onnan néztem ki, hogy mikortól lehet, mikortól ajánlják (szülés után 2-3. hónaptól), nem a kisujjamból szoptam.

Mi a saját "bőrünkön" tapasztaltuk, ha lett volna előttünk más példa, hasonló, mint amivé anyu vált, nem kell végigküszködni azokat a keserves éveket, hogy élhessen.

2010. okt. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
A kérdező párja meg valószínűleg teljesen más miatt utasítgatja vissza, hiszen sok pasi pont arra panaszkodik, hogy a párja nem akar vele lenni még több hónappal a szülés után se, szóval az urasággal nem kell foglalkozni, őt ki kell zárni, nem kell miatta idegeskedni, hagyni kell, hadd menjen, ha akar, a gyerek a fontos, neki egy élő, erős, fitt, egészséges anyukára van szüksége, punktum.
2010. okt. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
A kérdéseimre miért nem válaszoltál?Hány gyereket is szültél és mennyit is szoptattál?
2010. okt. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 A kérdező kommentje:
Első baba..
2010. okt. 15. 15:10
 65/67 anonim ***** válasza:
fel a fejjel,nálunk is ez volt,4 hónappal szülés után.Próbálkozz szexi fehérneművel,ami takarja a hasadat.Az én férjemnek konkrétan az volt a baja,hogy lóg a hasam,mióta nem látja,sokkal többet szeretkezünk.Vettem vaterán slim&liftet 1500-ért,mellemelőt 2000-ért,száműztem a mackóalsót és a kinyúlt pólót,csak farmerban és mélyen dekoltált pólóban vagyok itthon is.A szoptatástól legalább a dekoltázsom szép:)Szóval addig is amíg végre lemegy a plussz,próbálok dögös lenni.És bejön.Próbáld ki te is,és hátha működni fog.írj privit,ha érdekel a folytatás:)
2010. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:

Szia.


Keresgéltem az oldalon és így találtam a kérdésdre, Én ugyanebben a cipőben járok. Kíváncsi vagyok hogy megoldódott a problémád? Engem szintén vissza utasít a férjem. 3 hónapja szültem +13kg van még rajtam, első baba, 53 voltam és most 66 vok 160cm. Annyira nyomorultul érzem magam emiatt hogy a férjem így áll hozzám, de mit tehetek? Van remény? Neked változott valami?


Egy elkeseredett feleség.

2011. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:

ON: a férjed egy barom!!!

OFF: Èn 170 cm vagyok és 53 kg, sportolok, jó testem van, a fejem is elfogadható és nem kíván a barátom. Valószínüleg javarészt nem a test milyenségén múlik, hogy kívánnak e minket, vagy nem, hanem azon, hogy SZERETNEK-E minket.

2014. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!