Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkeseredtem:- ( 4 hónapja...

Elkeseredtem:- ( 4 hónapja szültem van némi feleslegem. A férjem nem kíván. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig vissza utasít,már elegem van.. Mondja hogy fogyjak le.. 15kg feleslegem van Köszönöm a válaszokat 25N
2010. okt. 9. 18:36
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
50%

00:48

Miért nem találnak párt az előnytelen külsejű férfiak? Ezt honnan veszed? Ugyan! Még a mondás is azt tartja: a férfinek elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél:)


És hidd el, tényleg így van. Hosszú távon legalábbis. Mert vonzó lehet egy dögös jól kinéző (pasi, nő), de ha kiábrándító, üresfejű, ostoba, önző, önimádó stb., akkor gyorsan lelépnek mellőle.


Viszont képzelj el egy csúnyácska, csálé fogú, de karakteres, sziporkázó személyiségű, szenzációs humorú embert, imádni fogják!


Tehát, ha valakinek az a legfőbb problémája a feleségével szemben, aki nemrég még a szíve alatt hordta a gyermeküket és elviselte az ezzel járó összes testi-lelki problémát, aminek nyomait még most is kénytelen viselni (azokat a fránya kilókat), akkor bizony elég sekélyes gondolkodásra utal...


Kedves férj, szedje össze magát és tisztelje a feleségében azt, ami az egyik legnagyobb csoda az életben: anyává vált. Ez pedig nem történhet nyomtalanul, ilyen csak a mesében meg a brazil filmsorozatokban van.

2010. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 porcukormókus ***** válasza:
39%

Kedves Kérdező! Megtennéd, hogy leírod pár szóban hogyan is néz ki a férjed és hány éves? Nagyon kiváncsi lennék rá, hogy ő csak Rád ilyen igényes vagy magára is az. Remélem csodaszép férfi és igazi alfahím..

Mert nekem azért az feltűnt már egy ideje, hogy azok a pasik, akik 1-2 gyermek után elkezdik fikázni a feleségük külsejét, azok túlnyomó többségben úgy néznek ki, mint a telesz@rt búvárruha..

Szoptatós anyukát ilyennel bántani?? Megáll az eszem, de tényleg..

2010. okt. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
45%

Miért van az, hogy vannak olyan nők, akik csak a baba erejéig "híznak meg" terhesség alatt, és szülés után nem látszik rajtuk felesleg? Kétlem, hogy ez a gének miatt van, mert akit ismerek, hogy nem hízott el, és már nem az első gyereken van túl, az a terhesség idején is igényes volt önmagára, és nem szedett fel többet, mint amit "szükséges", egészségesen élt, ami nem eredményezett plusz súlyt.


Tartom a véleményt, hogy amúgy nem a férj miatt kell visszaállni az egészséges életmódra, hanem önmaga és a baba miatt. Ha ezt valaki nem látja be, az lustaság. És nem kell erőteljes edzésekre meg koplalásra gondolni, ezt senki nem írta, ellenben voltak itt ötletek, amit pont az ilyen kismamáknak, babával közösen találtak ki.

2010. okt. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
51%
De ha valakit azért baszogat a férje,mert nem mentek le 4 hónap alatt a 40 hét alatt felszedett kilók,az nem nagy motiváció a fogyásra.Vagy itt mindenki azt szereti,ha alázzák?Saját tapasztalat,míg baszogatott a férjem(8 hónapja szültem,szoptatok)nem ment a fogyás,pedig akartam.Mióta észreveszi,ha csinosan vagyok öltözve,és nem tesz megjegyzéseket a súlyomra,azóta 1 hónap alatt 4 kilót dobtam le.
2010. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
0%

"Kedves férj, szedje össze magát és tisztelje a feleségében azt, ami az egyik legnagyobb csoda az életben: anyává vált. Ez pedig nem történhet nyomtalanul, ilyen csak a mesében meg a brazil filmsorozatokban van."


Attól még tisztelheti, csak annyitól önmagában, hogy valamit tisztelünk a legritkább esetben áll a farkunk.

2010. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
2010. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
68%

17:12

Ha tisztelem, odafigyelek rá, ha figyelek rá, akkor észreveszem a szépségeit, ha találok benne vonzó dolgokat, akkor elkezdek vonzódni hozzá és ha ez megvan, és közben beugranak a régi izgalmas-szexi együttlétek.....a többit a fantáziádra bízom.


Ne ejts kétségbe, hogy egyszerűen csak a kilók száma határozza meg egy férfi libidóját.

2010. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a túlsúly egy nagyon alattomos dolog. Nem azt mondom, hogy gebének kell lenni, mert nem, de azok a plusz kilócskák gyorsan fel tudnak mászni, és amíg nem jelez a szervezet, hogy most már elég, sokan tudomást se vesznek róla, csak legyintenek. Én anyuval végigcsináltam egy kőkemény tortúrát, senkinek nem ajánlom, hogy onnan kelljen visszatornázni... A kevésből könnyebb, és szülés után 4 hónappal - hacsak nem volt szövődmény, orvosi műhiba vagy hasonló - már nincs mentség, mert minden babás mozgást már 2-3 hónapos kortól ajánlanak...
2010. okt. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
Na ne mondd már,kedves utolsó hozzászóló,hogy 4 hónap alatt kellett volna leadnia szoptatás mellett azt,ami 9 hónap alatt ment fel??????????????????
2010. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:

Szerintem nem úgy értette a 68%-os válaszoló, hogy 4 hónap után már a régi formájában kell lennie az anyukának, hanem 2-3 hónap után már el lehet kezdeni a tornázást és fokozatosan a diétás étrendet is. Senki nem mondta, hogy koplaljon, de ha nem eszik cukros ételeket, fehér lisztes dolgokat, csak a javára válik, attól függetlenül, hogy terhes-e vagy sem vagy hogy szoptat-e még.

Egyébként akármennyire lehet szidni a férjet, NEM TEHET RÓLA, hogy nem vonzódik a feleségéhez. A vonzalom vagy van, vagy nincs. Ez kémia.

2010. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!