Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkeseredtem:- ( 4 hónapja...

Elkeseredtem:- ( 4 hónapja szültem van némi feleslegem. A férjem nem kíván. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig vissza utasít,már elegem van.. Mondja hogy fogyjak le.. 15kg feleslegem van Köszönöm a válaszokat 25N
2010. okt. 9. 18:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
30%
És te kívánsz tenni a fogyásod érdekében?
2010. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
26%
*Illetve teszel valamit a fogyásod érdekében?
2010. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
30%
de akkor miért nem fogysz le? Nem tudsz visszafogyni?
2010. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Vissza vettem az etel adagokbol, de meg szoptatok, közben sokat megyünk sétálni..
2010. okt. 9. 18:44
 5/67 anonim ***** válasza:
88%
Ha plusz 15 kilóval elutasít téged, akkor tedd már fel a kérdést magadnak, hogy ugyan szeret-e még a férjem ?
2010. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
85%

HOgy lehet ilyen buknó a férjed? Nagyon jól tudts és tisztában volt vele, mivel jár a terhesség. Ha szoptat az anyuka, akkor tilos fogyókúrázni! Ha csak a külsődért szeret az régen gáz. Így is szeretnie kéne, hiszen azért még belül nem változtál meg.

Bár csak lennének ők is ami helyünkben, hogy megtudják! Akkor értékelnék igazán a nőket.

2010. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
37%
Fogyj le. Sajnos, ha most nem kíván így, később sem fog. Nem ismerem a férjedet, de azt azért ne hagyd, hogy minden feladat rád háruljon. Kérd meg, hogy segítsen a házimunkában, a gyerekkel foglalkozzon, így neked is lesz időd magaddal törődni. Ha gondolod, priviben adok pár tanácsot és küldök étrendet.
2010. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
83%
Durva.Ha valaki szeret valakit,föleg egy anyukát aki frissen szült,nem utasítja vissza csak ugy.Ha annyira kövér vagy talán,15 kiló rendben,rajtam is annyi van,de hány kilo vagy? én 75 de ember nem utasít vissza,söt,imádja a husit!Az én babám 20 hónapos.Mindent összevéve,az is érdekes milyen áplot vagypl.Lehet valaki kövéren is gyönyörü és illatos.Te az vagy?
2010. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
71%

Ne is haragudj, de elég bunkó férjed van!:S Szerintem nincs azzal semmi baj, ha 4 hónap után van egy kis súlyfelesleg rajtad. A normális nők szerintem ilyenkor a babájukkal foglalkoznak, nem pedig azzal, hogy visszanyerjék a terhesség előtti alakjukat!

Ha mégis a férjed kedvében szeretnél járni akkor változtass az étrendeden és járj el heti 2-3 alkalommal edzeni, vagy pedig vegyél egy fitness dvd-t és tornázz otthon (így a babádtól sem kell távol lenned)!

Sok sikert és kitartást!:)

2010. okt. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
86%

Ne legyetek már ilyenek. Szerintetek annyira könnyen és gyorsan lerepül az a 15 kiló? Mit gondoltok szülés után egyből lehet rohanni a konditerembe? :D Kell kis idő hogy a szervezet rendbe jöjjön, meg ha volt gátmetszés, az se feszüljön vagy fájjon, vagy esetleg császár... Plusz egy pár hónapos babát nem szokott egy anyuka se nagyon oda adni másnak hogy vigyázzon rá, főleg nem az első 1-2 hónapban. A férjed meg elég bunkó. Ő is vállalta a gyermeket, és ezzel együtt vállalnia kellett (volna) az ezzel járó változásokat is. Pl hízás, kevesebb idő másra a babán kívül.

Nem tudsz tényleg mást tenni, mint lassan visszafogyogatni nem drasztikus tornával, meg persze diétával és várni, hogy a férjednek végre megfelelj. :( Csak ez így annyira szomorú, hogy így gondolkozik.

2010. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!