Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hát most nagyon elkeseredtem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát most nagyon elkeseredtem. Nem lesz pénzünk jegygyűrűre?

Figyelt kérdés

amit kinéztünk, 140E lenne a pár, megmutatom:

[link]

plusz anyum azt mondta, hogy ez nem karikagyűrű, mert annak teljes mértékben egyformának kell lennie, ezek meg nem azok. Bár mi nagyon szeretnénk, de nem lesz ennyi pénzünk a gyűrűre...nekem megfelelne ezüstből is, de azt meg nem engedi, mert az nem igazi karikagyűrű stb...

meg, hogy kő nem lehet benne, mert az megtöri a körkörösségét...


ahogy elnézem a fehérarany-gyűrű árakat, nekem sosem lesz ilyenem...:'(

az aranyat nem szeretjük, nem vesszük fel, csak ezüstöt hordunk, ezért szeretnénk fehérarany gyűrűt...

de ilyen horribilis árak mellett...150E a két gyűrű...:S


valaki tud valami helyet, ahol olcsóbban lehet venni?

nagyon megköszönném:'(


2011. febr. 17. 19:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%

Választható fém: Ezüst, Arany, Fehér arany, Réz

Ár: 14000 Ft


Ide az van írva, hogy 14 ezer, nem 140. :)

2011. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

De miért anyukád szabja meg?


A férjem nem visel el magán ékszert, így neki se jegygyűrűje, se karikagyűrűje nincs, mert nem hordaná. Én kaptam egy köves gyűrűt, inkább gesztus szinten (no meg én hordok ékszert). A családot nem kérdeztük meg, mert nem ők házasodtak, hanem mi és nekünk is teljesen megfelelt.

2011. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
Ár:14000 Ft :-D Elnéztél egy nullát!
2011. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%

Anyukád dönti el, hogy milyen gyűrűtök legyen? Anyukád is veszi talán meg?

Számomra inkább ez az elkeserítő...

Hány évesek vagytok, 16?

2011. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Első vagyok, hangsúlyozom, hogy tizennégyezer van odaírva!!! :D Olvasd már el! ááá :D
2011. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom a 14e az ezüstre vonatkozik. A kérdező, ha fehéraranyból szeretné, vagy ötvözetből, akkor lehet sokszorosa az ár, bár a 140e így is soknak tűnik...
2011. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
Na ebben tényleg ne hallgass senkire, mert te fogod hordani egy életen keresztül. Az enyém is más lesz, mint a vőlegényemé és teljesen rendeben van. Manapság már ez elfogadott és divatos is, hogy a menyasszony gyűrűje eltér egy kicsit a vőlegényétől, de mégis egy stílusúak.
2011. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%

na minden happy!

14,000 ft nem 140,000ezer!

Gratulálunk az eljegyzéshez!

2011. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom miért anyukádra hallgatsz ez ügyben. Egyrész nagy divat a köves gyűrű, másrészt meg ha nem arany, hát nem az, kit érdekel.

A fehérarany tényleg horribilis áron van, mi úgy döntöttünk az esküvő előtt, hogy ezüstöt veszünk, és majd ha egyszer nyerünk a lottón, akkor lecseréljük platinára, vagy fehéraranyra. Nem tudom mennyiben változtatna kettőnk kapcsolatán, ha aranyból lenne a jeggyűrű. Amúgy saját tapasztalatból én a titániumot, vagy az acélt javaslom, az ezüst borzalmasan kopik.

Ha meg nem jó anyukádnak, akkor meg fizesse ki ő. :)

2011. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
60%
Hát, ez tényleg katasztrófa... inkább a gyerekeid etetésére költsd ezt a pénzt ilyen bizsu helyett. Tényleg ennyire számít ez? Nem is a szerelem meg az elköteleződés a fontos?
2011. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!